Loading…
FLA 3 XL Suite Logs

Wyszukany kominek
z elementami dekoracyjnymi
Wyjątkowy charakter eleganckiego ognia

FLA 3 XL Suite Logs to jeden z najbardziej wyszukanych kominków na świecie, a o jego wyjątkowości świadczy wiele innowacyjnych cech.

FLA 3
Serce kominka stanowi wkład Fire Line Automatic 3, najbardziej zaawansowany biokominek dostępny na rynku. Opatentowana technologia BEV, liczne inteligentne funkcje oraz zdalne sterowanie zapewniają niezwykle wydajny i bezpieczny ogień.

XL
Aby zagwarantować użytkownikom najwyższy poziom komfortu, wyposażyliśmy kominek o powiększony, zewnętrzy zbiornik paliwa, który zapewnia znacznie dłuższy czas palenia, w porównaniu do innych produktów. Od teraz możesz cieszyć się do nawet 25 godzin nieprzerwanego ognia.
SUITE
FLA 3 XL Suite Logs to kominek szczelnie zamknięty za szybą. Dzięki temu rozwiązaniu płomień jest wyjątkowo bezpieczny i stabilny. Klient ma możliwość dostosowania kominka do własnych potrzeb, wybierając spośród wielu opcji oszklenia, z widokiem na ogień z jednej, dwóch lub trzech stron.
LOGS
Ogień może być jeszcze piękniejszy z wyjątkowym systemem dekoracyjnych akcesoriów. Specjalnie zaprojektowane palenisko kominka umożliwia zintegrowanie go z naturalnie wyglądającymi ceramicznymi eko polanami oraz żarzącymi się włóknami, umieszczonymi na warstwie czarnego wermikulitu.

FLA 3 XL Suite Logs

Długość 1400
Pojemność 25 L / [US] 5,5 gal / [UK] 6,6 gal
Czas palenia 15 - 25 h
Moc grzewcza 5,6 - 9,5 kW / 19113 - 32424 BTU
Waga netto 89 kg / 196 lbs
Cyrkulacja powietrza min. 1/h
Minimalne wymiary pomieszczenia prosimy o kontakt z naszym działem projektów
Zasilanie 230 V / 115 V
Wykończenie TOP: stal malowana proszkowo na kolor czarny, OBUDOWA: stal ocynkowana, stal malowana proszkowo na kolor czarny, SZKLANY PANEL: szkło hartowane
Wymiary (X, Y, Z) X: 1400 mm / 55 1/8" Y: 362 mm / 14 1/4" Z: 843 mm / 33 3/16"

Polecane paliwo

Fanola Premium -
więcej informacji