KOMINKI NA STÓŁ

MAŁE KOMINKI DO KAŻDEJ PRZESTRZENI

Bioetanolowe, małe kominki gotowe do postawienia na stole są wspaniałą ozdobą, przynoszącą urok i ciepło wszędzie tam, gdzie jesteś. Lekka i mała forma sprawia, że są one łatwe w przenoszeniu i bezpieczne w użytkowaniu zarówno, w przestrzeniach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Ciesz się pięknem naturalnego ognia bez żadnych ograniczeń.

nasze bioetanolowe kominki outdoorowe

piękne płomienie na Twoim stole

Simple Commerce Petit Commerce
Akcesoria dekoracyjne Szklany cylinder Szklany cylinder
Obudowa Stal nierdzewna Malowana stal
Pojemność 1,5 L 1,5 L
Czas palenia 3,5 h 3,5 h
Wymiary w mm [ØxH] 300x418 256x345
więcej więcej

szczegóły dotyczące produktów

dopasowane do Twoich oczekiwań

Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcie w ogrodzie, czy leniwe popołudnie z filiżanką kawy, mały kominek do umieszczenia na stole uprzyjemni Twój czas wolny, a każdemu przyjęciu doda szczypty elegancji. Nasze małe etanolowe kominki można z łatwością ustawić na stole zamiast tradycyjnych świec. Do ich produkcji wykorzystujemy technologię Commerce - palenisko wypełnione jest wysoce chłonnymi włóknami ceramicznymi, utrzymującymi paliwo Fanola® w środku, nawet w przypadku przewrócenia się kominka.

szklany cylinder
elegancka ochrona przed wiatrem
technologia Commerce
z wysoce chłonnymi
ceramicznymi włóknami
kompaktowa podstawa kominka
stylowy wygląd

Punkt centralny w Twoim ogrodzie

aby uczynić czas spędzany na świeżym powietrzu jeszcze przyjemniejszym

Kiedy nadchodzi wieczór, drobne rzeczy mogą zamienić się w naprawdę stylowe akcenty. W ciemności blask ognia bijący z naszych małych biokominków zyskuje dodatkowy urok i nadaje każdej przestrzeni zewnętrznej niepowtarzalny charakter. Ponadto outdoorowe kominki Planiki prawie nie wymagają obsługi, co pozwala w pełni cieszyć się czasem spędzanym na świeżym powietrzu.