Prawdziwy ogień w kompaktowej formie
Małe jest piękne

Petit Commerce

Małe jest piękne - pamiętając o tym stworzyliśmy Petit Commerce. Ten mały biokominek charakteryzuje się bardzo subtelnym i prostym designem. Ze względu na małe rozmiary, Petit Commerce może stanowić piękną dekorację stołu podczas różnych imprez lub spotkań rodzinnych.

Jest to kolejny ciekawy model w naszej kolekcji stworzonej dla przestrzeni zewnętrznych i wewnętrznych, idealnie nadający się do restauracji, hoteli czy SPA. Petit z technologią Commerce gwarantuje bezpieczeństwo i wyjątkowo długi czas palenia

mały kominek z wielkim potencjałem

Szczegółowe informacje

Petit Commerce to kolejny mały kominek, który może być używany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Waży tylko 3 kg, dzięki czemu można go przenieść w dowolnym momencie. Dodatkową zaletą tego produktu jest wydłużony czas spalania do 7 godzin, co pozwala cieszyć się pięknym blaskiem prawdziwego płomienia, bez popiołu, dymu czy zapachu.

BIOPALIWO FANOLA®

OSIĄGNIJ WSPANIAŁE, NATURALNE, ZŁOTE PŁOMIENIE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EKOLOGICZNYM PALIWEM

Planika jest wyłącznym producentem paliwa Fanola®. Do jego produkcji wykorzystuje się tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Podczas spalania nie wydziela się dym, sadza ani popiół, w związku z czym środowisko w żaden sposób nie zostaje zanieczyszczone.

NAJCZYSTSZY PROCES SPALANIA

Podczas procesu spalania nie wydziela się dym i nie ma też nieprzyjemnego zapachu. Jedynymi produktami ubocznymi spalania są: ciepło, para wodna i nieznaczna ilość dwutlenku węgla.

BIOPALIWO - CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Certyfikat wskazuje, że Fanola została poddana rygorystycznym testom naukowym w celu udowodnienia jej zgodności z normami środowiskowymi Unii Europejskiej.

URZEKAJĄCY NATURALNY PŁOMIEŃ

Ciesz się magiczną atmosferą, którą tworzą migoczące, bursztynowe płomienie bez niebieskawych i sztucznych odblasków.

NAJDŁUŻSZY CZAS PALENIA

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.
Polska Stany Zjednoczone Inne kraje

BEZPIECZEŃSTWO

Tylko sprawdzone, wysokiej jakości paliwo gwarantuje prawidłowe działanie kominków. Upewnij się, że robisz wszystko, aby ochronić urządzenie przed uszkodzeniem.

WYBIERZ FANOLĘ®

Odwiedź naszą stronę internetową i zamów biopaliwo Fanola na www.fanola.com