Zrelaksuj się przy Fire Coffee Tableinne wykończenia

Fire Coffee Table

Wyobraź sobie piękny letni wieczór w ogrodzie, popijając fliżankę kawy. By urzeczywistnić to marzenie Planika stworzyła Fire Coffee Table wysoce funkcjonalny stolik kawowy z kominkiem wmotowanym w środek. Model ten łączy w sobie ciepło i piękno naturalnego ognia z minimalistycznym wykończeniem blatu.

Wyjątkowa dbałość o szczegóły i najwyższa jakość materiałów zaowocowała zachwycającym, minimalistycznym stołem z pięknym paleniskiem opartym na technologii Commerce. Fire Coffee Table dostępny jest w dwóch wersjach: czarna lakierowana płyta OSB lub naturalna lakierowana płyta OSB, dzięki czemu idealnie wpasuje się w każdy projekt. Blat wykonany jest z przezroczystego szkła, który nadaje temu modelowi nowoczesny charakter. A półka znajdująca się pod nim idealnie nadaje się do przechowywania różnego rodzaju drobiazgów.

2 100 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Dane techniczne

BIOPALIWO FANOLA®

OSIĄGNIJ WSPANIAŁE, NATURALNE, ZŁOTE PŁOMIENIE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EKOLOGICZNYM PALIWEM

Planika jest wyłącznym producentem paliwa Fanola®. Do jego produkcji wykorzystuje się tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Podczas spalania nie wydziela się dym, sadza ani popiół, w związku z czym środowisko w żaden sposób nie zostaje zanieczyszczone.

NAJCZYSTSZY PROCES SPALANIA

Podczas procesu spalania nie wydziela się dym i nie ma też nieprzyjemnego zapachu. Jedynymi produktami ubocznymi spalania są: ciepło, para wodna i nieznaczna ilość dwutlenku węgla.

BIOPALIWO - CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Certyfikat wskazuje, że Fanola została poddana rygorystycznym testom naukowym w celu udowodnienia jej zgodności z normami środowiskowymi Unii Europejskiej.

URZEKAJĄCY NATURALNY PŁOMIEŃ

Ciesz się magiczną atmosferą, którą tworzą migoczące, bursztynowe płomienie bez niebieskawych i sztucznych odblasków.

NAJDŁUŻSZY CZAS PALENIA

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.
Polska Stany Zjednoczone Inne kraje

BEZPIECZEŃSTWO

Tylko sprawdzone, wysokiej jakości paliwo gwarantuje prawidłowe działanie kominków. Upewnij się, że robisz wszystko, aby ochronić urządzenie przed uszkodzeniem.

WYBIERZ FANOLĘ®

Odwiedź naszą stronę internetową i zamów biopaliwo Fanola na www.fanola.com