Funkcjonalna dekoracja

Tondo Table

Tondo uwielbiany przez wielu miłośników biokominków outdoorowych zmienił się. Od teraz stał się jeszcze bardziej funkcjonalny i stylowy. Tondo Table  jest wyższy, dzięki czemu doskonale pasuje do zwykłych ogrodowych krzeseł i taboretów. A gruby, wytrzymały szklany panel czyni z niego funkcjonalny stolik.

Nowy Tondo wydobywa to, co najlepsze z tradycyjnego produktu, który już znasz. Jego piękne i naturalne płomienie ożywią każdy ogród czy patio.  Tondo Table tak samo jak nasz każdy model outdoorowy  jest całkowicie odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Obudowa ze stali kortenowej jest nie tylko niezwykle wytrzymała, ale również doskonale wpisuje się w najnowsze trendy.

Tondo Table stanowi idealną dekorację do Twojego ogrodu.

 

3 300 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

OGRODOWE PRZYJĘCIA ZYSKUJĄ NOWĄ ODSŁONĘ

STWÓRZ NIEPOWTARZALNĄ ATMOSFERĘ ZA POMOCĄ NATURALNEGO OGNIA

Dzięki palenisku typu Fire Pit, Tondo Table łączy w sobie wygląd naturalnego ogniska z nowoczesnym designem. Zastosowana w biokominku technologia Commerce gwarantuje pełne bezpieczeństwo jego użytkowania, dzięki niej nawet jeśli kominek się przewróci paliwo nie wycieknie. Tondo Table to kominek całkowicie wolnostojący, co pozwala na jego swobodne przenoszenie z miejsca na miejsce.

BIOPALIWO FANOLA®

OSIĄGNIJ WSPANIAŁE, NATURALNE, ZŁOTE PŁOMIENIE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EKOLOGICZNYM PALIWEM

Planika jest wyłącznym producentem paliwa Fanola®. Do jego produkcji wykorzystuje się tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Podczas spalania nie wydziela się dym, sadza ani popiół, w związku z czym środowisko w żaden sposób nie zostaje zanieczyszczone.

NAJCZYSTSZY PROCES SPALANIA

Podczas procesu spalania nie wydziela się dym i nie ma też nieprzyjemnego zapachu. Jedynymi produktami ubocznymi spalania są: ciepło, para wodna i nieznaczna ilość dwutlenku węgla.

BIOPALIWO - CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Certyfikat wskazuje, że Fanola została poddana rygorystycznym testom naukowym w celu udowodnienia jej zgodności z normami środowiskowymi Unii Europejskiej.

URZEKAJĄCY NATURALNY PŁOMIEŃ

Ciesz się magiczną atmosferą, którą tworzą migoczące, bursztynowe płomienie bez niebieskawych i sztucznych odblasków.

NAJDŁUŻSZY CZAS PALENIA

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.
Polska Stany Zjednoczone Inne kraje

BEZPIECZEŃSTWO

Tylko sprawdzone, wysokiej jakości paliwo gwarantuje prawidłowe działanie kominków. Upewnij się, że robisz wszystko, aby ochronić urządzenie przed uszkodzeniem.

WYBIERZ FANOLĘ®

Odwiedź naszą stronę internetową i zamów biopaliwo Fanola na www.fanola.com