ethanol fireplace insert in the table

ETANOLOWE WKŁADY KOMINKOWE

OGIEŃ OTWARTY ZE WSZYSTKICH STRON

Ciesz się nowoczesnym ogniem w dowolnie zaprojektowanej przestrzeni. Z naszymi inteligentnymi wkładami etanolowymi możesz podziwiać piękno płomienia z każdej strony. Wybierz kominek, który będzie wszechstronnym rozwiązaniem umożliwiającym nieograniczoną liczbę aranżacji.

Więcej

DŁUGOŚĆ LINII OGNIA NA ZAMÓWIENIE

PERSONALIZUJ OGIEŃ

Krótsza czy dłuższa? Wiemy, że nasi klienci mogą mieć niestrandardowe wymagania, dlatego oferujemy zaawansowane wkłady kominkowe o indywidualnie dostosowywanej długości, zaprojektowanej specjalnie na potrzeby klienta.

Więcej

ETANOLOWE WKŁADY KOMINKOWE W OBUDOWIE

INTELIGENTNY OGIEŃ W KLASYCZNEJ OBUDOWIE

Kominek etanolowy w obudowie z frontalnym widokiem na ogień zapewnia elegancję i ciepło w każdym wnętrzu. Ten gotowy do wbudowania wkład jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy szukają nowoczesnych kominków o klasycznym wyglądzie.

Więcej

KOMINKI NA PRZESTRZAŁ

OPCJA TUNELU Z DWUSTRONNYM WIDOKIEM OGNIA

Kominki na przestrzał to elegancka i interesująca dekoracja wnętrza. Ich unikatowy design pozwala utrzymać wizualne połączenie między dwoma przestrzeniami oraz zapewnia naturalny ogień w obydwu pokojach przy pomocy tylko jednego kominka.

Więcej

KOMINKI NAROŻNE

KOMINEK W OBUDOWIE Z NAROŻNYM WIDOKIEM NA OGIEŃ

Kominek automatyczny zaprojektowany w obudowie z dwiema otwartymi stronami dla jeszcze lepszej ekspozycji ognia. Zainstalowany na końcu ściany, frontowy i lewo- lub prawostronny widok na ogień zawsze przyciąga spojrzenia, stanowiąc intrygujące rozwiązanie architektoniczne.

Więcej

KOMINKI OTWARTE Z TRZECH STRON

KOMINEK W OBUDOWIE Z NAJSZERSZYM WIDOKIEM NA OGIEŃ

Odmień swoją przestrzeń za pomocą kominka otwartego z trzech stron. Stwórz intrygującą przestrzeń dzięki panoramicznemu widokowi na ogień w kominku z dedykowaną trójstronną obudową. Twoja przestrzeń zyska przytulny wygląd i ciepłą atmosferę.

Więcej

KOMINKI DZIELĄCE POKÓJ

ABY PRZEŁAMAĆ OTWARTĄ PRZESTRZEŃ

Otwarte kominki trójstronne Planiki to coraz częściej spotykany element nowoczesnego wyposażenia wnętrz. Kominek tego typu dzieli wizualnie pomieszczenie, w którym się znajduje jednocześnie stając się elementem wspólnym nowopowstałych przestrzeni.

Więcej

KOMINKI WOLNOSTOJĄCE

SYSTEM PLUG & PLAY

Nowoczesna propozycja pozwalająca na uzyskanie maksymalnego komfortu i nieograniczonych możliwości aranżacyjnych. Wolnostojące biokominki Planiki z systemem plug&play gwarantują natychmiastowe uruchomienie urządzenia i naturalny ogień w każdym wnętrzu.

Więcej