Fire Coffee Table to niezwykle dekoracyjny model
zaprojektowany przez Planika Studioinne wykończenia

Fire Coffee Table

Jest to stolik z wbudowanym paleniskiem, dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: biały i czarny.

Szklany cylinder umieszczony jest z boku, co pozostawia więcej miejsca, które można wykorzystać jako zwykły stolik do kawy. Dzięki zastosowaniu technologii Commerce, rozwiązaniu opartemu na chłonnych włóknach ceramicznych, nie ma ryzyka wycieku ani rozlania paliwa. Fire Coffee Table jest bardzo komfortowy i bezpieczny w użytkowaniu.

Zalecane paliwo Fanola jest całkowicie nietoksyczne i bezzapachowe, uzyskiwane ze źródeł w pełni odnawialnych. Proces spalania jest całkowicie bezpieczny, ponieważ jedynymi produktami ubocznymi są para wodna i dwutlenek węgla w ilości porównywalnej z ludzkim oddechem.

 

2 600 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Dane techniczne

BIOPALIWO FANOLA®

OSIĄGNIJ WSPANIAŁE, NATURALNE, ZŁOTE PŁOMIENIE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EKOLOGICZNYM PALIWEM

Planika jest wyłącznym producentem paliwa Fanola®. Do jego produkcji wykorzystuje się tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Podczas spalania nie wydziela się dym, sadza ani popiół, w związku z czym środowisko w żaden sposób nie zostaje zanieczyszczone.

NAJCZYSTSZY PROCES SPALANIA

Podczas procesu spalania nie wydziela się dym i nie ma też nieprzyjemnego zapachu. Jedynymi produktami ubocznymi spalania są: ciepło, para wodna i nieznaczna ilość dwutlenku węgla.

BIOPALIWO - CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Certyfikat wskazuje, że Fanola została poddana rygorystycznym testom naukowym w celu udowodnienia jej zgodności z normami środowiskowymi Unii Europejskiej.

URZEKAJĄCY NATURALNY PŁOMIEŃ

Ciesz się magiczną atmosferą, którą tworzą migoczące, bursztynowe płomienie bez niebieskawych i sztucznych odblasków.

NAJDŁUŻSZY CZAS PALENIA

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.
Polska Stany Zjednoczone Inne kraje

BEZPIECZEŃSTWO

Tylko sprawdzone, wysokiej jakości paliwo gwarantuje prawidłowe działanie kominków. Upewnij się, że robisz wszystko, aby ochronić urządzenie przed uszkodzeniem.

WYBIERZ FANOLĘ®

Odwiedź naszą stronę internetową i zamów biopaliwo Fanola na www.fanola.com