Inteligentny ogień dostępny zawsze i wszędzie

FORMA see-through

Dzięki szerokiej gamie opcji personalizacji i konfiguracji Planika FORMA może być zainstalowana w praktycznie każdej przestrzeni, czy to w nowoczesnym mieszkaniu, czy w tradycyjnym domu! Główną zaletą tego rozwiązania jest jego autonomiczna konstrukcja, dająca architektom i inwestorom nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dzięki dwóm otwartym bokom, kominek FORMA tworzy doskonały parawan rozdzielający przestrzeń, wprowadzając ciepło i przytulną atmosferę do każdego wnętrza.

Biokominki firmy Planika nie wymagają czyszczenia, ponieważ nie wydzielają dymu, sadzy ani popiołu.

Opatentowana technologia BEV zastosowana w kominku FORMA, w połączeniu z wieloma czujnikami, czyni go najbezpieczniejszym rozwiązaniem dostępnym na rynku. Kominki na bioetanol firmy Planika są w pełni zautomatyzowane i standardowo wyposażone w pompkę paliwową. Można nimi sterować z poziomu fotela za pomocą pilota lub dedykowanej aplikacji na smartfon.

otl
od 22 485 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

DANE TECHNICZNE

POBIERZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

BIOPALIWO FANOLA®

OSIĄGNIJ WSPANIAŁE, NATURALNE, ZŁOTE PŁOMIENIE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EKOLOGICZNYM PALIWEM

Planika jest wyłącznym producentem paliwa Fanola®. Do jego produkcji wykorzystuje się tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Podczas spalania nie wydziela się dym, sadza ani popiół, w związku z czym środowisko w żaden sposób nie zostaje zanieczyszczone.

NAJCZYSTSZY PROCES SPALANIA

Podczas procesu spalania nie wydziela się dym i nie ma też nieprzyjemnego zapachu. Jedynymi produktami ubocznymi spalania są: ciepło, para wodna i nieznaczna ilość dwutlenku węgla.

BIOPALIWO - CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Certyfikat wskazuje, że Fanola została poddana rygorystycznym testom naukowym w celu udowodnienia jej zgodności z normami środowiskowymi Unii Europejskiej.

URZEKAJĄCY NATURALNY PŁOMIEŃ

Ciesz się magiczną atmosferą, którą tworzą migoczące, bursztynowe płomienie bez niebieskawych i sztucznych odblasków.

NAJDŁUŻSZY CZAS PALENIA

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.
Polska Stany Zjednoczone Inne kraje

BEZPIECZEŃSTWO

Tylko sprawdzone, wysokiej jakości paliwo gwarantuje prawidłowe działanie kominków. Upewnij się, że robisz wszystko, aby ochronić urządzenie przed uszkodzeniem.

WYBIERZ FANOLĘ®

Odwiedź naszą stronę internetową i zamów biopaliwo Fanola na www.fanola.com