Biokominek o tradycyjnym wyglądzie
Ponadczasowy produkt, który zawsze będzie modny

Lincoln

Ostatnio Planika poszerzyła swoją ofertę i z dumą przedstawia jeden z najnowszych modeli - Lincoln - najlepszy bioetanolowy kominek z systemem Plug & Play na świecie.

Komfort użytkownika jest dla nas niezwykle ważny, dlatego Lincoln nie wymaga żadnych stałych instalacji kominowych i może być montowany w miejscach, w których zorganizowanie kominka wydawało się niemożliwe. Ten tradycyjny bio-etanolowy kominek, sprzedawany jako pojedynczy i gotowy do użycia model, może być instalowany przez samych użytkowników bez dalszej konieczności przeprowadzania kontroli technicznej. Wszystko, czego potrzebujesz, to gniazdo elektryczne. Eliminowane są również wszelkie dodatkowe koszty wbudowania, dzięki czemu kominek Lincoln jest jednym z naszych najbardziej przystępnych cenowo urządzeń. Ten elegancki produkt z pewnością doda uroku Twojemu apartamentowi!

Lincoln to model unikatowy, zachowuje wszystkie zalety kominków bioetanolowych, ale przy tym jego forma jest bardzo klasyczna. Łączy w sobie najbardziej zaawansowaną technologię i atrakcyjny wygląd, co czyni go idealną alternatywą dla tradycyjnych kominków. Ponadto, ten inteligentny kominek jest wyposażony w pilota, który pozwala na sterowanie urządzeniem bez wstawania z sofy.

12 100 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

DANE TECHNICZNE

POBIERZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

BIOPALIWO FANOLA®

OSIĄGNIJ WSPANIAŁE, NATURALNE, ZŁOTE PŁOMIENIE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EKOLOGICZNYM PALIWEM

Planika jest wyłącznym producentem paliwa Fanola®. Do jego produkcji wykorzystuje się tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Podczas spalania nie wydziela się dym, sadza ani popiół, w związku z czym środowisko w żaden sposób nie zostaje zanieczyszczone.

NAJCZYSTSZY PROCES SPALANIA

Podczas procesu spalania nie wydziela się dym i nie ma też nieprzyjemnego zapachu. Jedynymi produktami ubocznymi spalania są: ciepło, para wodna i nieznaczna ilość dwutlenku węgla.

BIOPALIWO - CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Certyfikat wskazuje, że Fanola została poddana rygorystycznym testom naukowym w celu udowodnienia jej zgodności z normami środowiskowymi Unii Europejskiej.

URZEKAJĄCY NATURALNY PŁOMIEŃ

Ciesz się magiczną atmosferą, którą tworzą migoczące, bursztynowe płomienie bez niebieskawych i sztucznych odblasków.

NAJDŁUŻSZY CZAS PALENIA

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.
Polska Stany Zjednoczone Inne kraje

BEZPIECZEŃSTWO

Tylko sprawdzone, wysokiej jakości paliwo gwarantuje prawidłowe działanie kominków. Upewnij się, że robisz wszystko, aby ochronić urządzenie przed uszkodzeniem.

WYBIERZ FANOLĘ®

Odwiedź naszą stronę internetową i zamów biopaliwo Fanola na www.fanola.com