Migoczące płomienie, widoczne z wszystkich stron

FORMA room divider

Kominek FORMA room divider jest uwielbiany przez projektantów i architektów na całym świecie. Autonomiczna konstrukcja tego modelu sprawia, że każdy może znaleźć w nim idealne rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb. Stylowy i elegancki, z trzema otwartymi bokami, dzięki którym płomień może być podziwiany z każdej strony.

Jest to idealne rozwiązanie, kiedy chcemy podzielić przestrzeń w naszym wnętrzu.

Kominki na bioetanol firmy Planika z opatentowaną technologią BEV  to najbardziej zaawansowane technologicznie produkty w branży. Ponadto zostały one wyposażone w liczne czujniki bezpieczeństwa oraz dodatkowe funkcje takie jak: automatyczna pompka paliwowa, brak konieczności konserwacji, dedykowana aplikacja na smartfona pozwalająca na sterowanie kominkiem bez konieczności wstawania z kanapy. Wszystko to pozwala cieszyć się pięknem złotych, migoczących płomieni przy minimalnym wysiłku.

otl
od 22 485 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Dane techniczne

POBIERZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

BIOPALIWO FANOLA®

OSIĄGNIJ WSPANIAŁE, NATURALNE, ZŁOTE PŁOMIENIE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EKOLOGICZNYM PALIWEM

Planika jest wyłącznym producentem paliwa Fanola®. Do jego produkcji wykorzystuje się tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Podczas spalania nie wydziela się dym, sadza ani popiół, w związku z czym środowisko w żaden sposób nie zostaje zanieczyszczone.

NAJCZYSTSZY PROCES SPALANIA

Podczas procesu spalania nie wydziela się dym i nie ma też nieprzyjemnego zapachu. Jedynymi produktami ubocznymi spalania są: ciepło, para wodna i nieznaczna ilość dwutlenku węgla.

BIOPALIWO - CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Certyfikat wskazuje, że Fanola została poddana rygorystycznym testom naukowym w celu udowodnienia jej zgodności z normami środowiskowymi Unii Europejskiej.

URZEKAJĄCY NATURALNY PŁOMIEŃ

Ciesz się magiczną atmosferą, którą tworzą migoczące, bursztynowe płomienie bez niebieskawych i sztucznych odblasków.

NAJDŁUŻSZY CZAS PALENIA

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.
Polska Stany Zjednoczone Inne kraje

BEZPIECZEŃSTWO

Tylko sprawdzone, wysokiej jakości paliwo gwarantuje prawidłowe działanie kominków. Upewnij się, że robisz wszystko, aby ochronić urządzenie przed uszkodzeniem.

WYBIERZ FANOLĘ®

Odwiedź naszą stronę internetową i zamów biopaliwo Fanola na www.fanola.com