Efektowny dodatek do Twojego wnętrza

FORMA single-sided

FORMA single-sided to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie kominków dostępnych na rynku. Autonomiczna konstrukcja zapewnia dużą swobodę montażu i elastyczność dla architektów i projektantów wnętrz.

Kominek wyposażony jest w ayutomatyczną pompkę paliwową i może być włączany i sterowany za pomocą smartfona. FORMA single-sided dostępna jest w sześciu długościach: 1000, 1200, 1500, 1800, 2300, 2700.

Dzięki szerokiej gamie dostępnych długości i kształtów, kominki FORMA pewnością doskonale wpasują się w każdą przestrzeń, co pozwala maksymalnie zwiększyć widoczność płomieni. Dzięki opatentowanej technologii BEV, proces spalania jest bardzo czysty i nie pozostawia żadnych szkodliwych produktów ubocznych - dymu, zapachu i popiołu. FORMA single-sided to idealne rozwiązanie zarówno dla nowoczesnych domów jak i mieszkań!

otl
od 21 830 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

dane techniczne

POBIERZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

BIOPALIWO FANOLA®

OSIĄGNIJ WSPANIAŁE, NATURALNE, ZŁOTE PŁOMIENIE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EKOLOGICZNYM PALIWEM

Planika jest wyłącznym producentem paliwa Fanola®. Do jego produkcji wykorzystuje się tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Podczas spalania nie wydziela się dym, sadza ani popiół, w związku z czym środowisko w żaden sposób nie zostaje zanieczyszczone.

NAJCZYSTSZY PROCES SPALANIA

Podczas procesu spalania nie wydziela się dym i nie ma też nieprzyjemnego zapachu. Jedynymi produktami ubocznymi spalania są: ciepło, para wodna i nieznaczna ilość dwutlenku węgla.

BIOPALIWO - CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Certyfikat wskazuje, że Fanola została poddana rygorystycznym testom naukowym w celu udowodnienia jej zgodności z normami środowiskowymi Unii Europejskiej.

URZEKAJĄCY NATURALNY PŁOMIEŃ

Ciesz się magiczną atmosferą, którą tworzą migoczące, bursztynowe płomienie bez niebieskawych i sztucznych odblasków.

NAJDŁUŻSZY CZAS PALENIA

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.
Polska Stany Zjednoczone Inne kraje

BEZPIECZEŃSTWO

Tylko sprawdzone, wysokiej jakości paliwo gwarantuje prawidłowe działanie kominków. Upewnij się, że robisz wszystko, aby ochronić urządzenie przed uszkodzeniem.

WYBIERZ FANOLĘ®

Odwiedź naszą stronę internetową i zamów biopaliwo Fanola na www.fanola.com