Kominek idealnie dopasowany do Twojego wnętrza

FORMA left corner

Kominek FORMA stanowi idealny punkt centralny każdej przestrzenia, zarówno prywatnej jak i komercyjnej. Przezroczyste szkło na froncie i w lewym narożniku pozawala w pełni podziwiać piękne, migoczące płomienie. Ponadto autonomiczna konstrukcja tego modelu zapewnia architektom i projektantom na całym świecie szerokie możliwości aranżacyjne.

Dedykowana aplikacja  pozwala nie tylko na włączenie czy wyłączenie kominka za pomocą smartfona, ale również na regulację wysokości poziomu płomienia. Automatyczna pompka paliwowa czyni proces napełniania kominka niezwykle komfortowym, eliminując konieczność obsługi ręcznej.

Kominki FORMA są poszukiwanym, wszechstronnym rozwiązaniem pasującym do każdej przestrzeni zarówno nowoczesnej jak i bardziej tradycyjnej - dlatego architekci je uwielbiają! Dzięki najnowocześniejszej technologii BEV kominki na bioetanol firmy Planika są nie tylko ekologiczne, ale również spełniają nawet najbardziej rygorystyczne wymagania w zakresie bezpieczeństwa.

otl
od 21 830 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Dane techniczne

POBIERZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

BIOPALIWO FANOLA®

OSIĄGNIJ WSPANIAŁE, NATURALNE, ZŁOTE PŁOMIENIE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EKOLOGICZNYM PALIWEM

Planika jest wyłącznym producentem paliwa Fanola®. Do jego produkcji wykorzystuje się tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Podczas spalania nie wydziela się dym, sadza ani popiół, w związku z czym środowisko w żaden sposób nie zostaje zanieczyszczone.

NAJCZYSTSZY PROCES SPALANIA

Podczas procesu spalania nie wydziela się dym i nie ma też nieprzyjemnego zapachu. Jedynymi produktami ubocznymi spalania są: ciepło, para wodna i nieznaczna ilość dwutlenku węgla.

BIOPALIWO - CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Certyfikat wskazuje, że Fanola została poddana rygorystycznym testom naukowym w celu udowodnienia jej zgodności z normami środowiskowymi Unii Europejskiej.

URZEKAJĄCY NATURALNY PŁOMIEŃ

Ciesz się magiczną atmosferą, którą tworzą migoczące, bursztynowe płomienie bez niebieskawych i sztucznych odblasków.

NAJDŁUŻSZY CZAS PALENIA

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.
Polska Stany Zjednoczone Inne kraje

BEZPIECZEŃSTWO

Tylko sprawdzone, wysokiej jakości paliwo gwarantuje prawidłowe działanie kominków. Upewnij się, że robisz wszystko, aby ochronić urządzenie przed uszkodzeniem.

WYBIERZ FANOLĘ®

Odwiedź naszą stronę internetową i zamów biopaliwo Fanola na www.fanola.com