Automatyczne funkcje dla komfortu i bezpieczeństwa
Akcesoria dekoracyjne dla najbardziej autentycznie wyglądających płomieni

PrimeFire Logs

PrimeFire Logs to unikalny produkt łączący w sobie cechy automatycznego wkładu kominkowego z systemem zintegrowanych akcesoriów dekoracyjnych. Ekologiczne polana ceramiczne i żarzące się szklane włókna na czarnym wermikulicie podnoszą walory estetyczne kominka, czyniąc go jeszcze bardziej naturalnym i piękniejszym.

Ten inteligentny etanolowy wkład kominkowy zapewnia najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Zintegrowany automatyczny system pompowania paliwa eliminuje wszelkie ryzyko popełnienia błędu przez człowieka podczas procesu jego uzupełniania. Prime Fire Logs bazuje na opatentowanej technologii BEV, która zapewnia najbardziej wydajny i zawsze czysty proces spalania, bez obecności dymu, zapachu i popiołu. Kominek nie wymaga stałych instalacji kominowych, co pozwala na swobodne zaaranżowanie go w dowolnym wnętrzu. Możliwości są nieograniczone.

Odkryj prawdziwy urok Prime Fire Logs. Ten wyjątkowy kominek zapewni Ci komfort, bezpieczeństwo i naturalnie piękne płomienie. Dodaj odrobiny relaksującej atmosfery do swojego wystroju wnętrza.

9 300 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

dane techniczne

Szczegółowe informacje o produkcie PrimeFire Logs

BIOPALIWO FANOLA®

OSIĄGNIJ WSPANIAŁE, NATURALNE, ZŁOTE PŁOMIENIE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EKOLOGICZNYM PALIWEM

Planika jest wyłącznym producentem paliwa Fanola®. Do jego produkcji wykorzystuje się tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Podczas spalania nie wydziela się dym, sadza ani popiół, w związku z czym środowisko w żaden sposób nie zostaje zanieczyszczone.

NAJCZYSTSZY PROCES SPALANIA

Podczas procesu spalania nie wydziela się dym i nie ma też nieprzyjemnego zapachu. Jedynymi produktami ubocznymi spalania są: ciepło, para wodna i nieznaczna ilość dwutlenku węgla.

BIOPALIWO - CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Certyfikat wskazuje, że Fanola została poddana rygorystycznym testom naukowym w celu udowodnienia jej zgodności z normami środowiskowymi Unii Europejskiej.

URZEKAJĄCY NATURALNY PŁOMIEŃ

Ciesz się magiczną atmosferą, którą tworzą migoczące, bursztynowe płomienie bez niebieskawych i sztucznych odblasków.

NAJDŁUŻSZY CZAS PALENIA

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.
Polska Stany Zjednoczone Inne kraje

BEZPIECZEŃSTWO

Tylko sprawdzone, wysokiej jakości paliwo gwarantuje prawidłowe działanie kominków. Upewnij się, że robisz wszystko, aby ochronić urządzenie przed uszkodzeniem.

WYBIERZ FANOLĘ®

Odwiedź naszą stronę internetową i zamów biopaliwo Fanola na www.fanola.com