ETANOLOWE WKŁADY KOMINKOWE

OGIEŃ OTWARTY ZE WSZYSTKICH STRON

Wkłady bioetanolowe firmy Planika to bardzo nowoczesne urządzenia z otwartym widokiem na ogień. Prosty, a zarazem elegancki wygląd naszych wkładów daje dużą swobodę aranżacji. Instalowane w nietypowy sposób, na przykład w stole czy w półce pod telewizorem, nasze produkty mogą być traktowane jako samodzielne elementy wystroju wnętrza. Ich montaż jest prosty, dzięki czemu otrzymujesz niemal natychmiastowy efekt.

Nasza podstawowa linia produktów

dopasowana do Twoich oczekiwań

ROZWIĄZANIA

NIEZAWODNE BEZPIECZEŃSTWO - SWOBODA PROJEKTOWANIA

Wkład kominkowy jest rozwiązaniem pozwalającym na dużą kreatywność w zakresie aranżacji wnętrza. Sam zdecydujesz, czy chcesz go wbudować w ścianę, czy w mebel. Puść wodze fantazji i stwórz nowoczesny i fascynujący projekt, który nigdy nie pozostanie niezauważony. Technologia zastosowana w każdym wkładzie etanolowym zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfort użytkowania. Zapoznaj się z zaawansowanymi funkcjami i wieloma czujnikami bezpieczeństwa, które są nieodłączną częścią technologii BEV.

 

blokada urządzenia
4 czujniki rozlania paliwa
Czujnik poziomu paliwa
2 czujniki przelania
Czujnik dwutlenku węgla
Czujnik aktywności sejsmicznej
Blokada rodzicielska
sleep timer
Blokada wlewu paliwa
Czujnik przechylenia
3 czujniki temperatury

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z NASZEGO ROZWIĄZANIA

ZDECYDUJ SAM JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ PALENISKO

Dzięki naszym etanolowym wkładom kominkowym, możesz nadać wnętrzu oryginalny wygląd. Wybierając biokominek otwarty z czterech stron, można go dowolnie zaaranżować, nawet w środku pomieszczenia. Można również dostosować jego długość lub połączyć kilka modułów razem.