WKŁAD KOMINKOWY W TRADYCYJNYM STYLU

Basket Fire Logs

W poszukiwaniu nowych rozwiązań na projekty z użyciem ognia, Planika stworzyła kolejny wyjątkowy produkt - Basket Fire Logs.

Jeśli masz tradycyjny kominek, z którego nie możesz już korzystać, ponieważ Twoje miasto zakazało używania urządzeń emitujących spaliny, ten automatyczny kominek jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Basket Fire Logs jest w pełni ekologiczny, płomienie powstają w procesie spalania oparów etanolu, a paliwo wykorzystywane w procesie spalania jest stu procentach naturalne. Jest to produkt wolnostojący i nie wymaga żadnego przyłącza kominowego. Niewielkie rozmiary Basket Fire Logsa pozwalają na zainstalowanie go w istniejącym już otworze ściennym, ponieważ dobrze komponuje się z wszelkiego rodzaju tradycyjnymi aranżacjami, jak i dekoracyjnymi portalami kominkowymi.

 

od 6 635 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Dane techniczne

BIOPALIWO FANOLA®

OSIĄGNIJ WSPANIAŁE, NATURALNE, ZŁOTE PŁOMIENIE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EKOLOGICZNYM PALIWEM

Planika jest wyłącznym producentem paliwa Fanola®. Do jego produkcji wykorzystuje się tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Podczas spalania nie wydziela się dym, sadza ani popiół, w związku z czym środowisko w żaden sposób nie zostaje zanieczyszczone.

NAJCZYSTSZY PROCES SPALANIA

Podczas procesu spalania nie wydziela się dym i nie ma też nieprzyjemnego zapachu. Jedynymi produktami ubocznymi spalania są: ciepło, para wodna i nieznaczna ilość dwutlenku węgla.

BIOPALIWO - CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Certyfikat wskazuje, że Fanola została poddana rygorystycznym testom naukowym w celu udowodnienia jej zgodności z normami środowiskowymi Unii Europejskiej.

URZEKAJĄCY NATURALNY PŁOMIEŃ

Ciesz się magiczną atmosferą, którą tworzą migoczące, bursztynowe płomienie bez niebieskawych i sztucznych odblasków.

NAJDŁUŻSZY CZAS PALENIA

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.
Polska Stany Zjednoczone Inne kraje

BEZPIECZEŃSTWO

Tylko sprawdzone, wysokiej jakości paliwo gwarantuje prawidłowe działanie kominków. Upewnij się, że robisz wszystko, aby ochronić urządzenie przed uszkodzeniem.

WYBIERZ FANOLĘ®

Odwiedź naszą stronę internetową i zamów biopaliwo Fanola na www.fanola.com