Kominek klasy premium
Jakość w połączeniu z zaawansowaną technologią

PrimeFire

PrimeFire to rozwiązanie dla tych, którzy szukają zaawansowanego wkładu kominkowego z długą linią prawdziwego ognia. PrimeFire uderza swoją unikalną konstrukcją i łatwą obsługą.

Prime Fire idealnie pasuje do wszystkich pomieszczeń prywatnych, gdzie tworzy niepowtarzalną atmosferę ciepła i przytulności. Ponadto zaawansowana technologia tego modelu sprawia, że jest to jeden z najwygodniejszych kominków na rynku.

PrimeFire został pomyślnie przetestowany i certyfikowany przez laboratoria OMNI, zgodnie z normami UL.

otl
od 9 510 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

EFEKT KOŃCOWY ZALEŻY OD TWOJEJ WYOBRAŹNI

Kominek bez konieczności odprowadzania spalin

Dla wygodnej i intuicyjnej obsługi Prime Fire w Casingu został wyposażony w prosty panel kontrolny. Za pomocą jednego przycisku można zapalić i ustawić poziom płomienia (dostępne są Tryby Standardowy i Ekologiczny). Sterowanie kominikiem nigdy nie było tak proste.

BIOPALIWO FANOLA®

OSIĄGNIJ WSPANIAŁE, NATURALNE, ZŁOTE PŁOMIENIE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EKOLOGICZNYM PALIWEM

Planika jest wyłącznym producentem paliwa Fanola®. Do jego produkcji wykorzystuje się tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Podczas spalania nie wydziela się dym, sadza ani popiół, w związku z czym środowisko w żaden sposób nie zostaje zanieczyszczone.

NAJCZYSTSZY PROCES SPALANIA

Podczas procesu spalania nie wydziela się dym i nie ma też nieprzyjemnego zapachu. Jedynymi produktami ubocznymi spalania są: ciepło, para wodna i nieznaczna ilość dwutlenku węgla.

BIOPALIWO - CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Certyfikat wskazuje, że Fanola została poddana rygorystycznym testom naukowym w celu udowodnienia jej zgodności z normami środowiskowymi Unii Europejskiej.

URZEKAJĄCY NATURALNY PŁOMIEŃ

Ciesz się magiczną atmosferą, którą tworzą migoczące, bursztynowe płomienie bez niebieskawych i sztucznych odblasków.

NAJDŁUŻSZY CZAS PALENIA

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.
Polska Stany Zjednoczone Inne kraje

BEZPIECZEŃSTWO

Tylko sprawdzone, wysokiej jakości paliwo gwarantuje prawidłowe działanie kominków. Upewnij się, że robisz wszystko, aby ochronić urządzenie przed uszkodzeniem.

WYBIERZ FANOLĘ®

Odwiedź naszą stronę internetową i zamów biopaliwo Fanola na www.fanola.com