Najbardziej zaawansowany kominek z długą linią ognia
Stwórz nieskończenie długą linię ogniainne wykończenia

Fire line automatic 3

Fire Line Automatic 3 jest najbardziej inteligentnym i luksusowym z dostępnych na tę chwilę kominków etanolowych o długiej linii ognia. FLA3 łączy w sobie piękno tradycyjnego kominka i świeżość współczesnych innowacji.

Ten jedyny w swoim rodzaju, inteligentny kominek etanolowy pozwala na stworzenie nieskończenie długiej linii ognia, poprzez możliwość łączenia wielu modułów, które mogą być sterowane z poziomu dowolnego urządzenia typu smart, za pomocą podłączenia do sieci Wi-Fi. Ponadto FLA3 może zostać również podłączony do każdego typu Systemu Inteligentnego Domu, oferując najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.

otl tuv
od 16 800 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

DANE TECHNICZNE

POBIERZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

CHARAKTERYSTYKA

KOMINEK DOPASOWANY DO TWOICH OCZEKIWAŃ

AUTOMATYCZNY SYSTEM NAPEŁNIANIA

Planika jest pierwszą firmą, która wprowadziła System Automatycznego Napełniania Paliwa jako standardowe wyposażenie kominków. Specjalnie zaprojektowana pompka komunikuje się z urządzeniem, dostarczając niezbędną ilość paliwa. W ten sposób ryzyko przepełnienia zbiornika i wycieku paliwa zostało skutecznie wyeliminowane.

OPATENTOWANA TECHNOLOGIA BEV

Wszystkie nasze kominki automatyczne wykorzystują opatentowaną technologię BEV, która eliminuje bezpośredni kontakt pomiędzy płomieniem a paliwem, dając w rezultacie bardzo czysty i piękny płomień. Technologia ta pozwala również na nieograniczone możliwości aranżacyjne, dopasowując kominek do potrzeb klienta.

LICZNE CZUJNIKI BEZPIECZEŃSTWA

Inteligentne kominki firmy Planika to w pełni automatyczne produkty, które zapewniają maksymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa. Zaawansowany mikroprocesor komunikuje się z wieloma czujnikami i detektorami bezpieczeństwa, gwarantując prawidłowe działanie kominków przez cały czas ich użytkowania. To zaawansowane rozwiązanie technologiczne pozwala użytkownikowi cieszyć się w pełni kontrolowanym, naturalnym płomieniem.

6-STOPNIOWY POZIOM REGULACJI WYSOKOŚCI PŁOMIENI

Wysokość płomienia można dostosować do własnych preferencji. Po zmniejszeniu wysokości płomienia, czas pracy kominka przypadający na jedno napełnienie paliwem wydłuża się.

RÓŻNE MOŻLIWOŚCI STEROWANIA PRACĄ KOMINKA

Komfort użytkowania jest jednym z naszych priorytetów. Kominki Planiki posiadają liczne opcje zdalnego sterowania: za pomocą pilota, mogą być kontrolowane przez System Inteligentnego Domu lub poprzez dowolne urządzenie typu smart, połączone z kominkiem poprzez sieć Wi-Fi. Rozkoszuj się pięknem płomieni zasiadając wygodnie na sofie.

NIE WYMAGA ŻADNYCH STAŁYCH INSTALACJI KOMINOWYCH

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii spalania etanolu, kominki Planiki nie wymagają kominów, dodatkowej wentylacji czy stałych połączeń.

BIOPALIWO FANOLA®

OSIĄGNIJ WSPANIAŁE, NATURALNE, ZŁOTE PŁOMIENIE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EKOLOGICZNYM PALIWEM

Planika jest wyłącznym producentem paliwa Fanola®. Do jego produkcji wykorzystuje się tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Podczas spalania nie wydziela się dym, sadza ani popiół, w związku z czym środowisko w żaden sposób nie zostaje zanieczyszczone.

NAJCZYSTSZY PROCES SPALANIA

Podczas procesu spalania nie wydziela się dym i nie ma też nieprzyjemnego zapachu. Jedynymi produktami ubocznymi spalania są: ciepło, para wodna i nieznaczna ilość dwutlenku węgla.

BIOPALIWO - CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Certyfikat wskazuje, że Fanola została poddana rygorystycznym testom naukowym w celu udowodnienia jej zgodności z normami środowiskowymi Unii Europejskiej.

URZEKAJĄCY NATURALNY PŁOMIEŃ

Ciesz się magiczną atmosferą, którą tworzą migoczące, bursztynowe płomienie bez niebieskawych i sztucznych odblasków.

NAJDŁUŻSZY CZAS PALENIA

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.
Polska Stany Zjednoczone Inne kraje

BEZPIECZEŃSTWO

Tylko sprawdzone, wysokiej jakości paliwo gwarantuje prawidłowe działanie kominków. Upewnij się, że robisz wszystko, aby ochronić urządzenie przed uszkodzeniem.

WYBIERZ FANOLĘ®

Odwiedź naszą stronę internetową i zamów biopaliwo Fanola na www.fanola.com