Wprowadź ogień do swoich mebli

Pure Flame

Planika po raz kolejny rewolucjonizuje branże kominkową wprowadzając na rynek zupełnie nowy rodzaj produktu. Pure Flame jest kompaktowym wkładem kominkowym opracowanym specjalnie do montażu w  meblach.

Pure Flame składa się z dwóch połączonych modułów -  zamykanej na klucz skrzynki na paliwo z panelem sterowania i wkładu kominkowego. Produkt został zaprojektowany tak, aby jego instalacja była jak najprostsza.Nie potrzebujesz przyłącza kominowego ani dodatkowej wentylacji, wystarczy włożyć wkład kominkowy do otworu meblowego. Obudowa wkładu jest bardzo szczelnie izolowana, dzięki czemu ciepło może być emitowane przez przód kominka.

Uzupełnianie paliwa nigdy nie było tak proste i szybkie. Wystarczy wymienić zbiornik paliwa na nowy. W ciągu zaledwie kilku sekund możesz zrobić to, co w kominkach innych producentów zajmuje o wiele więcej czasu.

Opcjonalnie, Pure Flame może posiadać mesh dla dodatkowej ochrony oraz pilot zdalnego sterowania.

od 9 310 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Dane techniczne

Pobierz szczegółowe informacje

BIOPALIWO FANOLA®

OSIĄGNIJ WSPANIAŁE, NATURALNE, ZŁOTE PŁOMIENIE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EKOLOGICZNYM PALIWEM

Planika jest wyłącznym producentem paliwa Fanola®. Do jego produkcji wykorzystuje się tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Podczas spalania nie wydziela się dym, sadza ani popiół, w związku z czym środowisko w żaden sposób nie zostaje zanieczyszczone.

NAJCZYSTSZY PROCES SPALANIA

Podczas procesu spalania nie wydziela się dym i nie ma też nieprzyjemnego zapachu. Jedynymi produktami ubocznymi spalania są: ciepło, para wodna i nieznaczna ilość dwutlenku węgla.

BIOPALIWO - CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Certyfikat wskazuje, że Fanola została poddana rygorystycznym testom naukowym w celu udowodnienia jej zgodności z normami środowiskowymi Unii Europejskiej.

URZEKAJĄCY NATURALNY PŁOMIEŃ

Ciesz się magiczną atmosferą, którą tworzą migoczące, bursztynowe płomienie bez niebieskawych i sztucznych odblasków.

NAJDŁUŻSZY CZAS PALENIA

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.
Polska Stany Zjednoczone Inne kraje

BEZPIECZEŃSTWO

Tylko sprawdzone, wysokiej jakości paliwo gwarantuje prawidłowe działanie kominków. Upewnij się, że robisz wszystko, aby ochronić urządzenie przed uszkodzeniem.

WYBIERZ FANOLĘ®

Odwiedź naszą stronę internetową i zamów biopaliwo Fanola na www.fanola.com