Najwyższa funkcjonalność w dziedzinie biokominków
Innowacyjna, przyjazna środowisku technologia

FLA2 model E w casingu E

FLA2 model E w Casingu to wygodny kominek do zabudowy, będący doskonałym rozwiązaniem do stworzenia urokliwej atmosfery z wykorzystaniem naturalnego płomienia w każdym miejscu i o każdej porze dnia. W połączeniu z dedykowaną obudową Planiki i brakiem konieczności posiadania stałych instalacji kominowych, FLA2 model E można łatwo zamontować w każdym wnętrzu.

Nasze innowacyjne rozwiązania technologiczne zapewniają najczystszy i zawsze piękny ogień, bez dymu, zapachu i popiołu. Nowoczesny design tego modelu doda odrobiny elegancji każdemu wnętrzu.

Wybierz wariant

DANE TECHNICZNE

Dane techniczne

BIOPALIWO FANOLA®

OSIĄGNIJ WSPANIAŁE, NATURALNE, ZŁOTE PŁOMIENIE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EKOLOGICZNYM PALIWEM

Planika jest wyłącznym producentem paliwa Fanola®. Do jego produkcji wykorzystuje się tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Podczas spalania nie wydziela się dym, sadza ani popiół, w związku z czym środowisko w żaden sposób nie zostaje zanieczyszczone.

NAJCZYSTSZY PROCES SPALANIA

Podczas procesu spalania nie wydziela się dym i nie ma też nieprzyjemnego zapachu. Jedynymi produktami ubocznymi spalania są: ciepło, para wodna i nieznaczna ilość dwutlenku węgla.

BIOPALIWO - CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Certyfikat wskazuje, że Fanola została poddana rygorystycznym testom naukowym w celu udowodnienia jej zgodności z normami środowiskowymi Unii Europejskiej.

URZEKAJĄCY NATURALNY PŁOMIEŃ

Ciesz się magiczną atmosferą, którą tworzą migoczące, bursztynowe płomienie bez niebieskawych i sztucznych odblasków.

NAJDŁUŻSZY CZAS PALENIA

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.
Polska Stany Zjednoczone Inne kraje

BEZPIECZEŃSTWO

Tylko sprawdzone, wysokiej jakości paliwo gwarantuje prawidłowe działanie kominków. Upewnij się, że robisz wszystko, aby ochronić urządzenie przed uszkodzeniem.

WYBIERZ FANOLĘ®

Odwiedź naszą stronę internetową i zamów biopaliwo Fanola na www.fanola.com