Zaawansowany technologicznie kominek z dekoracyjnymi akcesoriami
Ciesz się zaletami wyrafinowanego kominka

FLA Suite

FLA 3 XL Suite Logs z ceramicznymi polanami to jeden z najnowocześniejszych kominków dostępnych na rynku. Jest kilka cech, które wyróżniają go na tle innych.

FLA 3 XL Suite Logs jest najbardziej zaawansowanym technologicznie kominkiem dostępnym na rynku. Dzięki opatentowanej technologii BEV, inteligentnym funkcjom i licznym rozwiązaniom w kwestii zdalnego sterowania, użytkownik może korzystać z bardzo wydajnego i bezpiecznego urządzenia.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania, wyposażyliśmy kominek w duży zewnętrzny zbiornik paliwa. W porównaniu z innymi produktami standardowymi zapewnia on znacznie dłuższy czas palenia. Teraz możesz cieszyć się nieprzerwanym ogniem nawet do 25 godzin.

FLA 3 XL Suite Logs to kominek ze szklaną obudową, zapewniającą bardzo stabilny i bezpieczny płomień. Nasi klienci mają do wyboru trzy różne opcje przeszklenia, w tym jedno-, dwu- i trójstronny widok na ogień.

Ogień może być jeszcze piękniejszy dzięki naszemu zestawowi dekoracyjnych akcesoriów. Palenisko kominka zostało zaprojektowane w taki sposób, aby można było zintegrować je z bardzo autentycznie wyglądającymi elementami dekoracyjnymi, w tym ceramicznymi polanami, czarnym wermikulitem i żarzącymi się włóknami.

38 300 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

DANE TECHNICZNE

pobierz szczegółowe informacje o tym produkcie

BIOPALIWO FANOLA®

OSIĄGNIJ WSPANIAŁE, NATURALNE, ZŁOTE PŁOMIENIE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EKOLOGICZNYM PALIWEM

Planika jest wyłącznym producentem paliwa Fanola®. Do jego produkcji wykorzystuje się tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Podczas spalania nie wydziela się dym, sadza ani popiół, w związku z czym środowisko w żaden sposób nie zostaje zanieczyszczone.

NAJCZYSTSZY PROCES SPALANIA

Podczas procesu spalania nie wydziela się dym i nie ma też nieprzyjemnego zapachu. Jedynymi produktami ubocznymi spalania są: ciepło, para wodna i nieznaczna ilość dwutlenku węgla.

BIOPALIWO - CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Certyfikat wskazuje, że Fanola została poddana rygorystycznym testom naukowym w celu udowodnienia jej zgodności z normami środowiskowymi Unii Europejskiej.

URZEKAJĄCY NATURALNY PŁOMIEŃ

Ciesz się magiczną atmosferą, którą tworzą migoczące, bursztynowe płomienie bez niebieskawych i sztucznych odblasków.

NAJDŁUŻSZY CZAS PALENIA

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.
Polska Stany Zjednoczone Inne kraje

BEZPIECZEŃSTWO

Tylko sprawdzone, wysokiej jakości paliwo gwarantuje prawidłowe działanie kominków. Upewnij się, że robisz wszystko, aby ochronić urządzenie przed uszkodzeniem.

WYBIERZ FANOLĘ®

Odwiedź naszą stronę internetową i zamów biopaliwo Fanola na www.fanola.com