ZACZARUJ SWOJĄ PRZESTRZEŃ
NATURALNY OGIEŃ TUŻ POD TWOIM TELEWIZOREMinne wykończenia

Pure Flame TV BOX

Od teraz możesz oglądać swój ulubiony film w otoczeniu urokliwego blasku kominka. Pure Flame TV Box to nowoczesne rozwiązanie umożliwiające umieszczenie naturalnych płomieni tuż pod telewizorem. Sprawdzona konstrukcja zapewnia, że nawet wrażliwe na ciepło obiekty mogą być umieszczone tuż nad kominkiem. Produkt ten łączy w sobie cechy nowoczesnego kominka na bioetanol z funkcjonalną szafką.

Pure Flame TV Box prezentuje zupełnie nowy sposób tankowania kominka. Wystarczy włożyć nowy zbiornik paliwa - bez ręcznego pompowania, bez rozprysków. Kominek automatycznie uzupełni paliwo z kontenera ukrytego za lewymi drzwiczkami. Co więcej płomieniem możesz sterować tak samo jak telewizorem - za pomocą pilota bez konieczności wstawania z kanapy.

od 14 430 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Dane techniczne

BIOPALIWO FANOLA®

OSIĄGNIJ WSPANIAŁE, NATURALNE, ZŁOTE PŁOMIENIE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EKOLOGICZNYM PALIWEM

Planika jest wyłącznym producentem paliwa Fanola®. Do jego produkcji wykorzystuje się tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Podczas spalania nie wydziela się dym, sadza ani popiół, w związku z czym środowisko w żaden sposób nie zostaje zanieczyszczone.

NAJCZYSTSZY PROCES SPALANIA

Podczas procesu spalania nie wydziela się dym i nie ma też nieprzyjemnego zapachu. Jedynymi produktami ubocznymi spalania są: ciepło, para wodna i nieznaczna ilość dwutlenku węgla.

BIOPALIWO - CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Certyfikat wskazuje, że Fanola została poddana rygorystycznym testom naukowym w celu udowodnienia jej zgodności z normami środowiskowymi Unii Europejskiej.

URZEKAJĄCY NATURALNY PŁOMIEŃ

Ciesz się magiczną atmosferą, którą tworzą migoczące, bursztynowe płomienie bez niebieskawych i sztucznych odblasków.

NAJDŁUŻSZY CZAS PALENIA

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.

Specjalnie opracowana receptura paliwa pozwala osiągnąć możliwie najdłuższy czas spalania.
Polska Stany Zjednoczone Inne kraje

BEZPIECZEŃSTWO

Tylko sprawdzone, wysokiej jakości paliwo gwarantuje prawidłowe działanie kominków. Upewnij się, że robisz wszystko, aby ochronić urządzenie przed uszkodzeniem.

WYBIERZ FANOLĘ®

Odwiedź naszą stronę internetową i zamów biopaliwo Fanola na www.fanola.com