PROJEKTY PLANIKI

Dla architektów

DOWIEDZ SIĘ JAK PRACUJEMY

WYBRANE PROJEKTY

Planika dostarcza ogień do każdej przestrzeni. Od przytulnych domków na wsi, po najbardziej eleganckie hotele i restauracje na całym świecie. Jako wiodący producent kominków, Planika jako pierwsza stworzyła bio kominek, który mógł być zainstalowany na luksusowym jachcie. Odkryj niektóre z niesamowitych projektów realizowanych przez Planikę na całym świecie.

01.
KATEGORIE PROJEKTÓW
NIESAMOWITE ARANŻACJE W NIEWIARYGODNYCH MIEJSCACH
ZAUWAŻALNE KORZYŚCI
BY W PELNI WYKORZYSTAĆ MOŻLIWOŚCI TWOJEGO KOMINKA
 • DŁUGIE UŻYTKOWANIE PRZY JEDNYM NAPEŁNIENIU

 • PEŁNE PRZESZKLENIE

 • BRAK DOSTĘPU DLA NIEUPOWAŻNIONYCH

 • CZUJNIKI BEZPIECZEŃSTWA

 • SZEROKI ZAKRES MOŻLIWOŚCI ARANŻACYJNYCH

 • STEROWANIE ZA POMOCĄ PILOTA

PRZEPŁYW INFORMACJI

TWÓJ PROJEKT
KROK PO KROKU

Dla zapewnienia pełnej satysfakcji, Planika zawsze wsłuchuje się w indywidualne potrzeby klientów. Z przyjemnością doradzimy Państwu w każdym aspekcie projektu, na każdym etapie jego realizacji. Gwarantujemy zawsze najbardziej profesjonalny i kompetentny serwis. Jesteśmy gotowi zaspokoić wszystkie Państwa potrzeby, aby marzenia mogły stać się rzeczywistością.

02.

 • WYWIAD / ROZMOWA
  1

 • POMYSŁ
  2

 • UMOWA
  3

 • WSPARCIE
  4

 • TRANSAKCJA
  5

 • KOLEJNY ZADOWOLONY KLIENT
  6
PRZEPŁYW INFORMACJI W NASZEJ FIRMIE JEST PRECYZYJNIE ZORGANIZOWANY

Specjaliści z Działu Projektów zawsze przeprowadzają dokładne wywiady z każdym klientem w celu poznania wizji stojącej za konkretnym projektem. Zbieramy wszystkie niezbędne informacje i detale, które pozwolą nam stworzyć idealny kominek dla specyficznych potrzeb i wymagań naszego klienta. Rozwiązanie to gwarantuje, że produkt końcowy będzie zawsze pasował nawet do najbardziej wymagających pomieszczeń. Nasi klienci mogą również liczyć na fachową poradę i wyjątkowe inspiracje. Chcemy, aby Twój kominek był wyjątkowy.

PERSONALIZACJA

KOMINEK DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

Planika dokłada wszelkich starań, aby naturalny ogień obecny był w każdym miejscu. Grupa specjalistów z naszego Działu Projektów doradzi Państwu i zaprojektuje wymarzony kominek. Możliwości są nieograniczone. Personalizacja obejmuje rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne, różne kształty, kolory i opcje zabudowy. Jako lider w branży możemy stworzyć kominek o dowolnej długości. Zapraszamy do naszego świata ognia.

03.
DOPASOWANY ROZMIAR

Oferujemy produkty w niestandardowych długościach, dzięki czemu klienci mogą dopasować kominek do konkretnego wnętrza lub istniejącego już otworu. Konstrukcja kominków pozwala również na łączenie modułów w celu utworzenia nieskończenie długiej linii ognia.

ULUBIONY KOLOR

Wybierz swój ulubiony kolor spośród ponad 200 dostępnych opcji z palety RAL i nadaj kominkowi wyjątkowy wygląd, który idealnie współgra z wystrojem Twojego wnętrza.

OPCJE ZASILANIA

Zarówno kominki bioetanolowe, jak i kominki gazowe firmy Planika stosują zaawansowaną technologię spalania, za każdym razem gwarantując bezpieczeństwo i piękne, naturalne, złoty płomienie. Wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

CZAS PALENIA

Opatentowana technologia BEV zapewnia bardzo efektywny proces spalania. Ponadto dzięki większemu zewnętrznemu zbiornikowi paliwa, czas palenia może zostać wydłużony nawet do 25 godzin.

SYSTEM ZDALNEGO STEROWANIA

Nasze inteligentne kominki mogą być sterowane za pomocą pilota, za pomocą urządzeń typu "smart", poprzez sieć Wi-Fi lub przy użyciu systemów "Inteligentny Dom". Ciesz się komfortem zdalnej obsługi kominków.

installation
MONTAŻ

Planika jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom. Oferujemy różnorodne rozwiązania: od kominków wolnostojących po gotowe do zabudowy wkłady kominkowe. Podziel się z nami swoim pomysłem na aranżację ognia w Twoim wnętrzu, a my zajmiemy się resztą.

O NAS

DZIAŁ PROJEKTÓW

Nasz Dział Projektów jest niezwykle elastyczny, jeśli chodzi o kreowanie ognia... ognia, który cieszy każdego klienta. Głównym celem Działu jest zapewnienie Państwu najbardziej profesjonalnego doradztwa i pomocy, w oparciu o bogatą wiedzę i doświadczenie. Z tego powodu zawsze pozostajemy w kontakcie z naszymi klientami przez cały czas trwania projektu, ponieważ tylko to może zapewnić najwyższy poziom satysfakcji.

04.

EKSPERCI

POZNAJ NASZ DZIAŁ PROJEKTÓW

Nasz wielojęzyczny i wielokulturowy zespół skupia najbardziej profesjonalnych i doświadczonych specjalistów z całego świata, dzięki czemu jesteśmy gotowi doradzać klientom z każdego kraju. Pozytywna energia i dążenie do tworzenia wyjątkowych rzeczy sprawiają, że pracujemy z największą pasją i głębokim oddaniem. Jesteśmy zawsze skoncentrowani i zdeterminowani, aby wprowadzać Twoje pomysły w życie. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

05.
Marta
Ania
Michal
Chris
Hania
Keti
Pawel
Ania
Sofiya
Julita
Karolina
Wojtek
Patrycja
Michele