Okrągły wkład kominkowy zapewniający nieograniczone możliwości aranżacyjne
Ożyw swój ogród za pomocą naturalnego płomienia

Galio Fire Pit Insert

Galio Fire Pit Insert powstał po to, aby nie ograniczać Twojej wyobraźni. Ten automatyczny zewnętrzny gazowy wkład kominkowy zapewnia niekończące się możliwości aranżacyjne, dając Ci to, czego potrzebujesz, aby Twoja przestrzeń zewnętrzna była idealna i kompletna.

Dzięki unikalnemu palenisku typu Fire Pit płomienie zyskały wyjątkowy wygląd i kształt. Ponadto zewnętrzne opcje zasilania (gazem ziemnym lub LPG) zapewniają wysoką wydajność i naturalny, złoty płomień przez cały czas użytkowania kominka.

Jako zewnętrzny gazowy wkład kominkowy, Galio Fire Pit Insert został zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Połączenie wysokiej jakości materiałów, certyfikowanych komponentów i niskiego napięcia roboczego sprawia, że model ten jest niezawodny i całkowicie bezpieczny. W celu zwiększenia komfortu użytkowania, Fire Pit posiada dwa niezależne rozwiązania sterujące - zintegrowany panel Easy Start oraz wygodny pilot, które pozwalają na łatwe i intuicyjne sterowanie kominkiem i płomieniem. Produkt jest również wyposażony w opcjonalny szklany cylinder, który otula płomień, zwiększając jego atrakcyjność.

OŻYW SWÓJ OGRÓD ZA POMOCĄ NATURALNEGO PŁOMIENIA

dane techniczne

KOMINKI ZASILANE GAZEM

DOPASUJ KOMINEK DO SWOICH OCZEKIWAŃ

Już dziś przejdź na zieloną energię! Zarówno LPG, jak i gaz ziemny są przyjaznym dla środowiska paliwem, zapewniającym czyste źródło energii. W przeciwieństwie do drewna i biomasy nie wytwarzają dymu, sadzy, zapachu, popiołu i niebezpiecznych gazów.

FUNKCJA ECO FLOW

Planika wprowadza Eco Flow, funkcję zmniejszającą zużycie gazu bez utraty naturalnego wyglądu płomienia. Eco Flow reguluje wysokość płomienia na podstawie wzoru ustawionego przez użytkownika w aplikacji.

PALENISKO MODUŁOWE

Większość kominków gazowych Planiki wyposażona jest w palenisko modułowe. Użytkownik może wyłączyć sekcję kominka, oszczędzając do 50% gazu, nie tracąc przy tym unikalnego piękna złotych płomieni.

MOC GRZEWCZA

Kominek gazowy to nie tylko ozdoba - pomieszczenie można ogrzać ciepłym powietrzem wydmuchiwanym z pieca dwiema koncentrycznymi rurami dodatkowymi. Nie obejmuje spalin, ani zanieczyszczeń - jest naturalnym, czystym źródłem ciepła. Temperatura otoczenia również wzrasta z powodu emisji ciepła przez szybę, zasłaniającą płomień. Połączenie tych dwóch systemów pozwala osiągnąć znakomite rezultaty i szybko ogrzać chłodny pokój.

IDEALNE DO BUDYNKÓW Z SYSTEMEM ODZYSKIWANIA CIEPŁA

Kominek gazowy z zamkniętą komorą spalania zapewnia najwyższy poziom komfortu cieplnego. Jest to idealne rozwiązanie dla budynków z systemem odzyskiwania ciepła (HRV), ponieważ nie przerywa pracy instalacji.