Okrągły wkład kominkowy zapewniający nieograniczone możliwości aranżacyjne
Ożyw swój ogród za pomocą naturalnego płomienia

Galio Fire Pit Insert

Galio Fire Pit Insert powstał po to, aby nie ograniczać Twojej wyobraźni. Ten automatyczny zewnętrzny gazowy wkład kominkowy zapewnia niekończące się możliwości aranżacyjne, dając Ci to, czego potrzebujesz, aby Twoja przestrzeń zewnętrzna była idealna i kompletna.

Dzięki unikalnemu palenisku typu Fire Pit płomienie zyskały wyjątkowy wygląd i kształt. Ponadto zewnętrzne opcje zasilania (gazem ziemnym lub LPG) zapewniają wysoką wydajność i naturalny, złoty płomień przez cały czas użytkowania kominka.

Jako zewnętrzny gazowy wkład kominkowy, Galio Fire Pit Insert został zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Połączenie wysokiej jakości materiałów, certyfikowanych komponentów i niskiego napięcia roboczego sprawia, że model ten jest niezawodny i całkowicie bezpieczny. W celu zwiększenia komfortu użytkowania, Fire Pit posiada dwa niezależne rozwiązania sterujące - zintegrowany panel Easy Start oraz wygodny pilot, które pozwalają na łatwe i intuicyjne sterowanie kominkiem i płomieniem. Produkt jest również wyposażony w opcjonalny szklany cylinder, który otula płomień, zwiększając jego atrakcyjność.

od 5 350 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

OŻYW SWÓJ OGRÓD ZA POMOCĄ NATURALNEGO PŁOMIENIA

dane techniczne