GAZOWE OGRZEWACZE TARASOWE

Nowoczesne latarnie z naturalnym ogniem

Ciepło i dekoracja. Te intrygujące kominki gazowe stworzą wspaniałą atmosferę w każdym ogrodzie i na każdym patio. Uniwersalny kształt i estetyczne wykończenie z dbałością o każdy szczegół gwarantują, że te wysokie kominki zewnętrzne wpasują się w każdą outdoorową aranżację, jednocześnie stając się ciekawym elementem dekoracyjnym.

NASZE OGRZEWACZE TARASOWE

Płomienie w ogrodzie tworzone z pasją

GUSTAV GAS LIGHTHOUSE
Rodzaj paleniska Typu Fire Pit Typu Fire Pit
Wykończenie obudowy Stal kortenowa oraz szkło Stal proszkowo malowana na czarno lub biało oraz szkło
Akcesoria dekoracyjne Kamienie typu black diamond Kamienie typu black diamond
Wymiary w mm[WxHxD] 490x1308 400x1560x400
3 745 PLN*
* Cena może się różnić w poszczególnych krajach ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki handlowej. Cena nie zawiera lokalnego podatku VAT oraz kosztów dostawy.
more info more info

OGRZEWACZE ZASILANE GAZEM

ZASADA DZIAŁANIA OGRZEWACZY

Ogrzewacze tarasowe zasilane są gazem LPG z butli, która schowana jest w dedykowanej szafce pod paleniskiem. Nie ma potrzeby ukrywania butli poza kominkiem i prowadzenia przewodów. Całość stanowi wolnostojącą kompaktową formę łatwą do przemieszczenia. Wyprodukowane z najlepszych materiałów, gazowe kominki zewnętrzne zapewniają wydajną pracę i wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne.

WYSOKIE KOMINKI Z PŁOMIENIAMI JAK W POCHODNI

MAGNETYCZNY NATURALNY OGIEŃ

Zewnętrzne kominki gazowe zapewniają relaks i przytulne światło na Twoim patio. Wzbogać przestrzeń oryginalną dekoracją i zaskocz swoich przyjaciół i rodzinę w czasie wspólnie spędzanych chwil w ogrodzie.