Udekoruj swój ogród złocistymi płomieniami.

FARO

Faro to przenośny kominek zewnętrzny zasilany gazem LPG, dzięki któremu wzbogacisz swoją przestrzeń na tarasie czy w ogrodzie. Kominek Faro jest niezwykle wydajny, przy maksymalnym zużyciu gazu możesz cieszyć się delikatną falą ciepła aż do 55h. Jego konstrukcja gwarantuje najwyższą jakość, podstawa wykonana jest ze stali nierdzewnej, a boczne szklane panele z niezwykle wytrzymałego na temperaturę szkła hartowanego. Kominek FARO dzięki swojemu nowoczesnemu wyglądowi stanie się wizytówką nie tylko przydomowej strefy relaksu ale również będzie zapraszał gości rozświetlając wejście do restauracji czy hotelu.

• Rodzaj paliwa: LPG
• Moc grzewcza: 5,0 - 8,0 kW
• Czas palenia: do 55h
• Waga: 20 kg

od 1709 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

WYMIARY

Faro - dimensions

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Rodzaj paliwa LPG
Moc grzewcza 5.0 - 8.0 kW
Ciśnienie gazu 37 mbar
Waga 20 kg
Zasilanie bateria AAA - panel sterowania
Przewód kominowy nie wymagane
Regulacja wysokości płomienia tak
Materiały stal ocynkowana, szkło hartowane
Akcesoria dekoracyjne black glass gravel
Zastosowanie tylko do użytku na zewnątrz

Rio in the garden

CAŁKOWICIE PRZENOŚNY

Dzięki wbudowanym kółkom możemy przenosić kominek w dowolne miejsce w naszym ogrodzie czy na tarasie. Zintegrowana komora pozwala przechowywać butlę gazową o pojemności do 11kg co dodatkowo zapewnia mobilność urządzenia.

Rio in the garden

CZYSTY ZŁOTY OGIEŃ

Kominek Faro nie wydziela dymu ani zapachu dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla środowiska.

Rio in the garden

DODATKOWE AKCESORIA

Opcjonalnie możesz wyposażyć kominek Faro w dedykowany wodoodporny pokrowiec, który ochroni grzejnik tarasowy, gdy nie jest używany. Praktyczna czarna tacka znajdzie zastosowanie jako półka na element dekoracyjny lub jako stolik na napoje i przekąski podczas wieczornych spotkań.