LIGHTHOUSE
GAZOWY PATIO HEATER
OGRZEJ SWOJĄ PRZESTRZEŃ!

LIGHTHOUSE

Zdrowy ogień

Kominek Lighthouse firmy Planika ma nie tylko funkcję dekoracyjną i grzewczą! Jonizuje on powietrze, zabijając bakterie, zarazki i wirusy. W swoim działaniu Lighthouse wykorzystuje krótkofalowe promieniowanie podczerwone, które ma za zadanie wyeliminować patogeny unoszące się w powietrzu, wpłynąć na poprawę stanu zdrowia i stworzyć bardziej przyjazne dla układu odpornościowego środowisko.

Ogrzej swoją noc!

Jeśli chcesz szybko i skutecznie ogrzać swój ogród, Lighthouse będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Łatwy w obsłudze, a jednocześnie najlepszy w swojej kategorii. Jego unikalna konstrukcja zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, odczuwalne w promieniu 3m. Dach neszego patio heatera wyposażony został w deflektor ciepła, emanujący ciepło poziomo w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Konstrukcja Lighthousa jest w pełni przenośna, dzięki czemu możesz zmienić jego położenie kiedykolwiek zechcesz.

Spraw, by twój wieczór trwał dłużej

Dostępny w kolorze czarnym lub białym, Lighthouse nada Twojej przestrzeni bardzo pociągający i stylowy wygląd. Wystawiony przed restauracją, hotelem lub barem będzie idealną wizytówką lokalu, zapraszającą klientów do środka.
Efektowne kamyki umieszczone dookoło paleniska tworzą atrakcyjną dekorację, nie tylko wtedy gdy są oświetlone. Natomiast przezroczyste szklane panele zapewniają widoczność płomienia z każdej ze stron.

 

od 3 745 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Dane techniczne