Wyjątkowy kominek dla najbardziej autentycznych przeżyć
Idealny kominek typu Campfire zamknięty za szkłem

Monroe FR

Chcę po prostu być wspaniała.

Marilyn Monroe

Monroe to pierwszy w Planice kominek gazowy ze specjalnym paleniskiem typu Campfire (3D). Dzięki temu unikalnemu produktowi doświadczysz najpiękniejszych płomieni. Kominek Monroe jest dostępny w aż czterech różnych opcjach oszklenia, co pozwala na różne możliwości jego aranżacji w zależności od konkretnego projektu. Monroe został wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji, w tym opcje zdalnego sterowania, liczne czujniki bezpieczeństwa i oczywiście... unikalne palenisko typu 3D dla najbardziej wyjątkowego wyglądu płomieni.

dane techniczne

Pobierz szczegółowe informacje o dwustronnym kominku gazowym Monroe FR

KOMINKI ZASILANE GAZEM

DOPASUJ KOMINEK DO SWOICH OCZEKIWAŃ

Już dziś przejdź na zieloną energię! Zarówno LPG, jak i gaz ziemny są przyjaznym dla środowiska paliwem, zapewniającym czyste źródło energii. W przeciwieństwie do drewna i biomasy nie wytwarzają dymu, sadzy, zapachu, popiołu i niebezpiecznych gazów.

FUNKCJA ECO FLOW

Planika wprowadza Eco Flow, funkcję zmniejszającą zużycie gazu bez utraty naturalnego wyglądu płomienia. Eco Flow reguluje wysokość płomienia na podstawie wzoru ustawionego przez użytkownika w aplikacji.

PALENISKO MODUŁOWE

Większość kominków gazowych Planiki wyposażona jest w palenisko modułowe. Użytkownik może wyłączyć sekcję kominka, oszczędzając do 50% gazu, nie tracąc przy tym unikalnego piękna złotych płomieni.

MOC GRZEWCZA

Kominek gazowy to nie tylko ozdoba - pomieszczenie można ogrzać ciepłym powietrzem wydmuchiwanym z pieca dwiema koncentrycznymi rurami dodatkowymi. Nie obejmuje spalin, ani zanieczyszczeń - jest naturalnym, czystym źródłem ciepła. Temperatura otoczenia również wzrasta z powodu emisji ciepła przez szybę, zasłaniającą płomień. Połączenie tych dwóch systemów pozwala osiągnąć znakomite rezultaty i szybko ogrzać chłodny pokój.

IDEALNE DO BUDYNKÓW Z SYSTEMEM ODZYSKIWANIA CIEPŁA

Kominek gazowy z zamkniętą komorą spalania zapewnia najwyższy poziom komfortu cieplnego. Jest to idealne rozwiązanie dla budynków z systemem odzyskiwania ciepła (HRV), ponieważ nie przerywa pracy instalacji.