Nigdy wcześniej ogień nie był tak piękny
Doświadcz naturalnych płomieni w Twoim salonie

Monroe F

Chcę po prostu być wspaniała.

Marilyn Monroe

W Planice pragniemy uczynić ogień czymś wyjątkowym. Aby urzeczywistnić to marzenie, stworzyliśmy Monroe, inteligentny kominek gazowy z ceramicznymi polanami, który pozwoli Państwu doświadczyć czegoś zupełnie nowego.

Monroe jest wyjątkowy. Naszym celem było stworzenie wrażenia naturalnego ogniska zamkniętego za szybą. Ten kominek gazowy z pilotem tworzy naprawdę piękny, trójwymiarowy płomień, który delikatnie otacza polana od spodu. Teraz możesz podziwiać najbardziej naturalny ogień we własnym zaciszu domowym.

Monroe to automatyczny kominek gazowy na miarę naszych czasów. Wyposażony w zaawansowane czujniki, moduł zdalnego sterowania i wiele funkcji wspomaganych komputerowo, produkt zapewnia bezpieczne i w pełni kontrolowane płomienie. Ten kominek gazowy oferuje zaawansowane rozwiązania w kwestii oszczędzania paliwa (tryb Eco Flow, modułowy podział paleniska) oraz posiada dwie opcje zasilania (gazem ziemnym lub LPG). Monroe jest dostępny w aż czterech różnych wersjach przeszklenia, aby każdy mógł znaleźć coś idealnego dla siebie. Połączenie paleniska typu 3D z najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi przynosi najpiękniejsze i najbardziej naturalne rozwiązanie, czyniąc z Monroe idealny kominek dla Twojego domu.

od 23 230 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

dane techniczne

pobierz szczegółowe informacje

KOMINKI ZASILANE GAZEM

DOPASUJ KOMINEK DO SWOICH OCZEKIWAŃ

Już dziś przejdź na zieloną energię! Zarówno LPG, jak i gaz ziemny są przyjaznym dla środowiska paliwem, zapewniającym czyste źródło energii. W przeciwieństwie do drewna i biomasy nie wytwarzają dymu, sadzy, zapachu, popiołu i niebezpiecznych gazów.

FUNKCJA ECO FLOW

Planika wprowadza Eco Flow, funkcję zmniejszającą zużycie gazu bez utraty naturalnego wyglądu płomienia. Eco Flow reguluje wysokość płomienia na podstawie wzoru ustawionego przez użytkownika w aplikacji.

PALENISKO MODUŁOWE

Większość kominków gazowych Planiki wyposażona jest w palenisko modułowe. Użytkownik może wyłączyć sekcję kominka, oszczędzając do 50% gazu, nie tracąc przy tym unikalnego piękna złotych płomieni.

MOC GRZEWCZA

Kominek gazowy to nie tylko ozdoba - pomieszczenie można ogrzać ciepłym powietrzem wydmuchiwanym z pieca dwiema koncentrycznymi rurami dodatkowymi. Nie obejmuje spalin, ani zanieczyszczeń - jest naturalnym, czystym źródłem ciepła. Temperatura otoczenia również wzrasta z powodu emisji ciepła przez szybę, zasłaniającą płomień. Połączenie tych dwóch systemów pozwala osiągnąć znakomite rezultaty i szybko ogrzać chłodny pokój.

IDEALNE DO BUDYNKÓW Z SYSTEMEM ODZYSKIWANIA CIEPŁA

Kominek gazowy z zamkniętą komorą spalania zapewnia najwyższy poziom komfortu cieplnego. Jest to idealne rozwiązanie dla budynków z systemem odzyskiwania ciepła (HRV), ponieważ nie przerywa pracy instalacji.