Kominek o licznych korzyściachinne wykończenia

Versal Cassette

Idealna alternatywa dla tradycyjnych kominków zasilanych drewnem.

Wkład kominkowy Versal został zaprojektowany w taki sposób, aby pasował do otworów kominowych o standardowych wymiarach i mógł zostać podłączony do istniejącego systemu kominowego. Wszystko to bez konieczności tworzenia nowej obudowy, wykonanej z płyt ognioodpornych i profili stalowych.

Kompaktowe wymiary i komfortowe rozwiązania technologiczne sprawiają, że jest to idealna alternatywna dla tradycyjnych kominków na drewno. Zasilanie gazowe może być podłączone z boku lub z tyłu kominka. Ponadto Versal zapewnia również wysoką wydajność energetyczną pozwalającą znacznie obniżyć zużycie gazu.

9 250 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

DANE TECHNICZNE

POBIERZ WIĘCEJ INFORMACJI

Versal dostępny jest w 4 różnych długościach. Wybierz odpowiednią długość, aby uzyskać wszystkie istotne informacje techniczne.

KOMINKI ZASILANE GAZEM

DOPASUJ KOMINEK DO SWOICH OCZEKIWAŃ

Już dziś przejdź na zieloną energię! Zarówno LPG, jak i gaz ziemny są przyjaznym dla środowiska paliwem, zapewniającym czyste źródło energii. W przeciwieństwie do drewna i biomasy nie wytwarzają dymu, sadzy, zapachu, popiołu i niebezpiecznych gazów.

FUNKCJA ECO FLOW

Planika wprowadza Eco Flow, funkcję zmniejszającą zużycie gazu bez utraty naturalnego wyglądu płomienia. Eco Flow reguluje wysokość płomienia na podstawie wzoru ustawionego przez użytkownika w aplikacji.

PALENISKO MODUŁOWE

Większość kominków gazowych Planiki wyposażona jest w palenisko modułowe. Użytkownik może wyłączyć sekcję kominka, oszczędzając do 50% gazu, nie tracąc przy tym unikalnego piękna złotych płomieni.

MOC GRZEWCZA

Kominek gazowy to nie tylko ozdoba - pomieszczenie można ogrzać ciepłym powietrzem wydmuchiwanym z pieca dwiema koncentrycznymi rurami dodatkowymi. Nie obejmuje spalin, ani zanieczyszczeń - jest naturalnym, czystym źródłem ciepła. Temperatura otoczenia również wzrasta z powodu emisji ciepła przez szybę, zasłaniającą płomień. Połączenie tych dwóch systemów pozwala osiągnąć znakomite rezultaty i szybko ogrzać chłodny pokój.

IDEALNE DO BUDYNKÓW Z SYSTEMEM ODZYSKIWANIA CIEPŁA

Kominek gazowy z zamkniętą komorą spalania zapewnia najwyższy poziom komfortu cieplnego. Jest to idealne rozwiązanie dla budynków z systemem odzyskiwania ciepła (HRV), ponieważ nie przerywa pracy instalacji.