Idealna alternatywa dla tradycyjnych kominków opalanych drewnem
Kominek gazowy z Woodboxem

Versal FreeStanding with woodbox

Versal jest kominkiem o wielu zaletach. Dostępny jest w czterech różnych długościach. Ponadto wyposażony został w palenisko gazowe z naturalnie wyglądającymi, dekoracyjnymi polanami i akcesoriami, płynną 15-stopniową regulację wysokości płomienia, wygodny pilot zdalnego sterowania, połączenie z Wi-Fi oraz tryb Eco-Flow, pozwalający na łatwą kontrolę zużycia gazu.

Dzięki konwencjonalnemu systemowi spalinowemu można łatwo i wygodnie podłączyć go do istniejącego komina

Dane techniczne

Pobierz szczegółowe informacje

Versal dostępny jest w 4 różnych długościach. Wybierz odpowiednią długość, aby uzyskać wszystkie istotne informacje techniczne.

KOMINKI ZASILANE GAZEM

DOPASUJ KOMINEK DO SWOICH OCZEKIWAŃ

Już dziś przejdź na zieloną energię! Zarówno LPG, jak i gaz ziemny są przyjaznym dla środowiska paliwem, zapewniającym czyste źródło energii. W przeciwieństwie do drewna i biomasy nie wytwarzają dymu, sadzy, zapachu, popiołu i niebezpiecznych gazów.

FUNKCJA ECO FLOW

Planika wprowadza Eco Flow, funkcję zmniejszającą zużycie gazu bez utraty naturalnego wyglądu płomienia. Eco Flow reguluje wysokość płomienia na podstawie wzoru ustawionego przez użytkownika w aplikacji.

PALENISKO MODUŁOWE

Większość kominków gazowych Planiki wyposażona jest w palenisko modułowe. Użytkownik może wyłączyć sekcję kominka, oszczędzając do 50% gazu, nie tracąc przy tym unikalnego piękna złotych płomieni.

MOC GRZEWCZA

Kominek gazowy to nie tylko ozdoba - pomieszczenie można ogrzać ciepłym powietrzem wydmuchiwanym z pieca dwiema koncentrycznymi rurami dodatkowymi. Nie obejmuje spalin, ani zanieczyszczeń - jest naturalnym, czystym źródłem ciepła. Temperatura otoczenia również wzrasta z powodu emisji ciepła przez szybę, zasłaniającą płomień. Połączenie tych dwóch systemów pozwala osiągnąć znakomite rezultaty i szybko ogrzać chłodny pokój.

IDEALNE DO BUDYNKÓW Z SYSTEMEM ODZYSKIWANIA CIEPŁA

Kominek gazowy z zamkniętą komorą spalania zapewnia najwyższy poziom komfortu cieplnego. Jest to idealne rozwiązanie dla budynków z systemem odzyskiwania ciepła (HRV), ponieważ nie przerywa pracy instalacji.