Kompaktowe rozwiązanie dla kominków gazowychinne wykończenia

Versal FreeStanding with gasbox

W tym wariancie Versal FreesStanding występuje w wydłużonej obudowie zawierającej "skrytkę" na butlę z gazem. Jest to idealne rozwiązanie, gdy zdecydujesz się na zasilanie kominka paliwem LPG, ponieważ butelka z gazem jest dyskretnie ukryta w dedykowanej szafce. W tak kompaktowej formie kominek zajmuje bardzo mało miejsca i elegancko zdobi dowolną część mieszkania.

Technologia zastosowana w Versal FS jest gwarancją wysokiej wydajności i komfortowej obsługi. O prawidłową pracę kominka dbają dodatkowo liczne czujniki bezpieczeństwa, a jego niezawodność potwierdzona jest certyfikatami.

Zapoznaj się z dostępnymi wariantami kominka Versal i znajdź ten, który idealnie pasuje do Twojego wnętrza.

12 600 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Nowoczesna technologia w połączeniu z klasycznym wyglądem

Dane techniczne

Versal Insert jest dostępny w 4 różnych długościach. Wybierz taką, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Dla uzyskania naturalnego wyglądu palenisko liniowe w Versalu FreeStanding zdobią ceramiczne polana. Opcjonalnie jako wykończenie (z tyłu i po bokach kominka) można wybrać czarne szkło antyrefleksyjne lub panel cegiełkowy , co daje przyciągający wzrok efekt. Kominkiem można sterować za pomocą pilota lub z poziomu urządzeń typu Smart, co dodatkowo zwiększ komfort jego użytkowania.

 

KOMINKI ZASILANE GAZEM

DOPASUJ KOMINEK DO SWOICH OCZEKIWAŃ

Już dziś przejdź na zieloną energię! Zarówno LPG, jak i gaz ziemny są przyjaznym dla środowiska paliwem, zapewniającym czyste źródło energii. W przeciwieństwie do drewna i biomasy nie wytwarzają dymu, sadzy, zapachu, popiołu i niebezpiecznych gazów.

FUNKCJA ECO FLOW

Planika wprowadza Eco Flow, funkcję zmniejszającą zużycie gazu bez utraty naturalnego wyglądu płomienia. Eco Flow reguluje wysokość płomienia na podstawie wzoru ustawionego przez użytkownika w aplikacji.

PALENISKO MODUŁOWE

Większość kominków gazowych Planiki wyposażona jest w palenisko modułowe. Użytkownik może wyłączyć sekcję kominka, oszczędzając do 50% gazu, nie tracąc przy tym unikalnego piękna złotych płomieni.

MOC GRZEWCZA

Kominek gazowy to nie tylko ozdoba - pomieszczenie można ogrzać ciepłym powietrzem wydmuchiwanym z pieca dwiema koncentrycznymi rurami dodatkowymi. Nie obejmuje spalin, ani zanieczyszczeń - jest naturalnym, czystym źródłem ciepła. Temperatura otoczenia również wzrasta z powodu emisji ciepła przez szybę, zasłaniającą płomień. Połączenie tych dwóch systemów pozwala osiągnąć znakomite rezultaty i szybko ogrzać chłodny pokój.

IDEALNE DO BUDYNKÓW Z SYSTEMEM ODZYSKIWANIA CIEPŁA

Kominek gazowy z zamkniętą komorą spalania zapewnia najwyższy poziom komfortu cieplnego. Jest to idealne rozwiązanie dla budynków z systemem odzyskiwania ciepła (HRV), ponieważ nie przerywa pracy instalacji.