Najbardziej zaawansowany technologicznie kominek gazowy
Przenieś prawdziwy ogień do Twojego wnętrza

Valentino LFR

Valentino, inteligentny kominek gazowy firmy Planika, posiada najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w branży. Kominek umożliwia płynną regulację wysokości płomienia za pomocą wygodnej aplikacji zdalnej, mobilnej lub za pomocą Systemu Inteligentnego Domu.

To, co sprawia, że Valentino wygląda niezwykle elegancko, to najwyższej jakości ceramiczne szkło z powłoką antyrefleksyjną. Wybierz jedną z czterech różnych opcji aranżacji Valentino w przestrzeni wewnętrznej.

od 21 620 PLN*
* W poszczególnych krajach cena końcowa może się różnić ze względu na koszty transportu, magazynowania, usług serwisowych oraz indywidualnej polityki cenowej. Cena nie uwzględnia lokalnego podatku VAT oraz kosztów transportu.
Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

DANE TECHNICZNE

Szczegółowe informacje

akcesoria dekoracyjne

dopasowane do Twoich oczekiwań

najważniejsze cechy

dopasowany do twoich oczekiwań</h

akcesoria dekoracyjne

Dopasuj każdy szczegół kominka tak, aby idealnie pasował do Twojego wnętrza. Sprawdź standardowe i opcjonalne akcesoria dekoracyjne - polana ceramiczne, wermikulit, czarne bryłki szklane, czarne kamienie black diamond lub inne. Uzupełnij kompozycję wybierając odpowiednie podświetlenie i nadaj unikalny i atrakcyjny wygląd Twojemu palenisku.

15-stopniowa regulacja wysokości poziomu płomienia

Wysokość płomienia może być w każdej chwili łatwo zmieniona przez użytkownika. Ponadto unikalna funkcja Eco Flow automatycznie uruchomi płomień w pożądanych interwałach czasowych, informując o aktualnym poziomie zużycia gazu.

technologia gazowa

Zaawansowane kominki gazowe Planiki dostępne są w dwóch różnych wariantach zasilania. Wybierz LPG lub gaz ziemny i stwórz piękne płomienie w każdym wnętrzu. Oferujemy najwyższej jakości systemy kominowe dedykowane do kominków gazowych wykonanych z lekkiej i trwałej stali nierdzewnej. Instalacja jest niezwykle prosta, oszczędza czas i nie wymaga dodatkowych prac budowlanych, dzięki czemu stanowi praktyczną i wygodną alternatywę dla tradycyjnych kominów murowanych. Wszystkie nasze kominki gazowe mogą być również podłączone do istniejącego systemu. Ponadto oferujemy pełne wsparcie przy doborze wszystkich potrzebnych elementów systemu kominowego.

zaawansowane czujniki bezpieczeństwa

Zaawansowane elektronicznie komponenty w połączeniu z wieloma czujnikami bezpieczeństwa monitorują działanie kominka i wyłączają urządzenie w przypadku wykrycia jakichkolwiek usterek.

różne opcje sterowania

Komfort użytkownika jest naszym priorytetem. Kominki Planiki posiadają wielorakie możliwości w zakresie zdalnego sterowania: pilot ręczny, podłączenie do Systemu Inteligentnego Domu,  urządzenia mobilne połączone z kominkiem poprzez sieć Wi-Fi. Ciesz się tańczącymi płomieniami bez wstawania z sofy.

Palenisko liniowe

Palenisko liniowe jest rozwiązaniem pozwalającym na stworzenie nieskończenie długiej linii prawdziwego ognia. Płomienie w kształcie sinusoidalnej fali wpływają na efekt wyjątkowej głębi ognia. Podział modułowy umożliwia włączanie i wyłączanie bocznych sekcji paleniska.

KOMINKI ZASILANE GAZEM

DOPASUJ KOMINEK DO SWOICH OCZEKIWAŃ

Już dziś przejdź na zieloną energię! Zarówno LPG, jak i gaz ziemny są przyjaznym dla środowiska paliwem, zapewniającym czyste źródło energii. W przeciwieństwie do drewna i biomasy nie wytwarzają dymu, sadzy, zapachu, popiołu i niebezpiecznych gazów.

FUNKCJA ECO FLOW

Planika wprowadza Eco Flow, funkcję zmniejszającą zużycie gazu bez utraty naturalnego wyglądu płomienia. Eco Flow reguluje wysokość płomienia na podstawie wzoru ustawionego przez użytkownika w aplikacji.

PALENISKO MODUŁOWE

Większość kominków gazowych Planiki wyposażona jest w palenisko modułowe. Użytkownik może wyłączyć sekcję kominka, oszczędzając do 50% gazu, nie tracąc przy tym unikalnego piękna złotych płomieni.

MOC GRZEWCZA

Kominek gazowy to nie tylko ozdoba - pomieszczenie można ogrzać ciepłym powietrzem wydmuchiwanym z pieca dwiema koncentrycznymi rurami dodatkowymi. Nie obejmuje spalin, ani zanieczyszczeń - jest naturalnym, czystym źródłem ciepła. Temperatura otoczenia również wzrasta z powodu emisji ciepła przez szybę, zasłaniającą płomień. Połączenie tych dwóch systemów pozwala osiągnąć znakomite rezultaty i szybko ogrzać chłodny pokój.

IDEALNE DO BUDYNKÓW Z SYSTEMEM ODZYSKIWANIA CIEPŁA

Kominek gazowy z zamkniętą komorą spalania zapewnia najwyższy poziom komfortu cieplnego. Jest to idealne rozwiązanie dla budynków z systemem odzyskiwania ciepła (HRV), ponieważ nie przerywa pracy instalacji.