Delivery Country:
Currency:
mapa dealerów
ethanol fireplaces

KOMINKI ETANOLOWE

Inteligentne biokominki firmy Planika z opatentowaną technologią BEV™ są najbardziej zaawansowanymi urządzeniami tego typu w całej branży. Jesteśmy dostawcą jedynego rozwiązania, które gwarantuje najczystszy możliwy proces spalania – bez dymu, zapachu i popiołu. Stoi za tym technologia BEV™, dając nieograniczone możliwości aranżacji i najbezpieczniejszy ogień na świecie.

WKŁAD KOMINKOWY NA BIOETANOL

NAJBEZPIECZNIEJSZA TECHNOLOGIA

Dzięki naszym inteligentnym wkładom kominkowym na bioetanol można wbudować źródło ognia w ścianę, meble, albo pozostawić otwarte ze wszystkich stron. Wybierz wnętrzowy kominek etanolowy, uniwersalne rozwiązanie grzewcze o nieograniczonych możliwościach aranżacji. Montaż kominków na etanol jest prosty, tak samo jak ich sterowanie.

Wkłady kominkowe na bioetanol to rozwiązanie umożliwiające realizację najbardziej kreatywnych wizji ogrzewania wnętrz ogniem. To ty decydujesz, czy chcesz wbudować biokominek na etanol w ścianę czy w mebel. Pozwól swojej wyobraźni rozwinąć skrzydła i twórz nowoczesne, fascynujące projekty wnętrz, wobec których nikt nie przejdzie obojętnie.

W pełni otwarte kominki na bioetanol można zainstalować w dowolnym miejscu, nawet na środku pomieszczenia. Można również dostosować długość kominka, lub połączyć kilka jego modułów w jeden ciąg.

KOMINEK ETANOLOWY Z OBUDOWĄ

NAJŁATWIEJSZA INSTALACJA

Zestaw zawierający wkład etanolowy wraz z dedykowaną obudową to gwarancja najprostszej instalacji oraz bezawaryjnej pracy kominka. Gotowy do zabudowy system to także elastyczne podejście do projektowania aranżacji, gdyż jego obudowy dostępne są w różnych wariantach otwartych stron. Kominki bioetanolowe wykorzystują technologię zeroemisyjną BEV™, co oznacza, że nie wymagają komina.

Montaż kominka etanolowego w obudowie wymaga jedynie instalacji w odpowiedniej wielkości otworze w ścianie i podłączenia do prądu. Wymiary obudowy z pewnością będą pasować, zaś materiały wykonania spełniają całkowicie normy bezpieczeństwa. Uniwersalny wygląd biokominka będzie pasował do wystroju wnętrza w każdym stylu.

WOLNOSTOJĄCE KOMINKI BIOETANOLOWE

KOMINKI PRZENOŚNE

Wolnostojący kominek na bioetanol to nowoczesne rozwiązanie gwarantujące maksymalny komfort i nieograniczone możliwości aranżacji. Wolnostojące wewnętrzne kominki etanolowe firmy Planika z systemem montażu „Plug&Play” pozwalają się cieszyć naturalnym ogniem w każdym wnętrzu – natychmiast po ich montażu.

Kominki na etanol są idealne dla każdego, kto ceni sobie komfort użytkowania. Kominki na bioetanol nie wymagają komina, dzięki czemu ich montaż jest najprostszy i najszybszy z możliwych. Wystarczy podłączyć urządzenie do sieci elektrycznej i napełnić paliwem, by w kilka chwil móc cieszyć się prawdziwym ogniem. Wolnostojący kominek na bioetanol firmy Planika jest idealnym rozwiązaniem dla wnętrz, nawet takich, w których nie ma możliwości instalacji tradycyjnych kominków na drewno.

KOMINKI ETANOLOWE NA STÓŁ

DO WNĘTRZ I OGRODÓW

Stołowe kominki na etanol są doskonałym uzupełnieniem każdego podwórka, tarasu czy ogrodu, tworząc wyjątkową atmosferę podczas długich wieczorów. Dzięki niewielkim gabarytom i możliwości przenoszenia nasze kominki na bioetanol są uniwersalne i wygodne w użyciu. Kominki mają naszą opatentowaną technologię Commerce, a zatem możesz polegać na naszej gwarancji, że są najbezpieczniejszym na rynku stołowym urządzeniem grzewczym na etanol.

Nieważne, czy planujesz przyjęcie w ogrodzie, czy leniwe popołudnie z filiżanką kawy – nasz mały kominek na bioetanol doda elegancji i uprzyjemni wolne godziny. Kominki na etanol można łatwo postawić na blacie stołu, zamiast tradycyjnych świec.

Biokominki stołowe na bioetanol mają technologię Commerce – ich wnętrze wypełnione jest wysoce chłonnymi włóknami ceramicznymi, które zatrzymują paliwo Fanola®, zapobiegając jego wyciekaniu i rozlewaniu się nawet gdy ktoś przewróci kominek.

STOJĄCY KOMINEK OGRODOWY

ELEGANCKA DEKORACJA TARASU

Biokominki kolumnowe ze swoim estetycznym wzornictwem nadadzą Twojej przestrzeni zewnętrznej wspaniałej atmosfery i naturalnego światła. Są przenośne, więc można zawsze przestawić je w dogodne dla ciebie miejsce. Ciesz się najbardziej naturalnym ogniem w naturalnych warunkach.