Delivery Country:
Currency:
mapa dealerów
gas fireplaces

Kominki gazowe

Planika oferuje zaawansowane instalacje kominków gazowych do wnętrz jak i na zewnątrz do ogrodu i na taras. To nasi klienci wybierają odpowiadający im wariant zasilania, ponieważ nasze nowoczesne kominki gazowe mogą pracować na gazie LPG, jak i ziemnym. Automatyczne kominki gazowe firmy Planika łączą w sobie wiele inteligentnych funkcji i niepowtarzalnych, autentycznych akcesoriów dekoracyjnych, dzięki którym można zawsze cieszyć się wspaniałym, bezpiecznym ogniem. Planika stosuje sprawdzone i przebadane zabezpieczenia, dzięki którym każdy kominek gazowy jest niezawodny i bezpieczny. Odkryj prawdziwą jakość produktów Planika.

Liniowe kominki gazowe

Wewnętrzne kominki gazowe

Nasze kominki gazowe z palnikami liniowymi to doskonałe rozwiązanie zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i komercyjnych, gdzie mogą stać się głównym punktem aranżacji. Dwie różne wersje zasilania paliwem i zdalne systemy sterowania czynią liniowe kominki gazowe uniwersalnym rozwiązaniem dla każdego. Spektakularne płomienie i łatwość obsługi czyni te kominki luksusowym dodatkiem, który w momencie odpalenia staje się głównym punktem pomieszczenia.

Wkłady kominkowe

Zewnętrzne kominki gazowe

Odkryj prawdziwe piękno kominków gazowych w swoim ogrodzie. Oferujemy wszechstronne, nowoczesne kominki gazowe z dwoma wariantami paliwa – na LPG lub gaz ziemny. Idealne połączenie przeznaczone do przestrzeni zewnętrznych.

WOLNOSTOJĄCE KOMINKI GAZOWE

ZEWNĘTRZNE KOMINKI GAZOWE

Palenisko gazowe Corten w modnej obudowie ze stali odpornej na wszelkie warunki atmosferyczne? A może kominek wykończony na gładką, klasyczną czerń? Planika oferuje nowoczesne kominki gazowe, które stworzą centralny punkt twojej przestrzeni na świeżym powietrzu.

Stoliki z paleniskiem

Nowoczesne połączenie kominka i stolika - ciepło i użyteczność

Aby stworzyć przyjemne miejsce spotkań dla Ciebie i Twoich bliskich, Planika wprowadziła do swojej kolekcji stoły kominkowe. Dzięki nim możesz miło spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi przy kawie lub lampce wina, nie martwiąc się o wieczorny chłód.

OGRZEWACZE TARASOWE

ZEWNĘTRZNE KOMINKI GAZOWE

Kolekcja ta dedykowana jest tym, którzy poszukują stylowych rozwiązań do dekoracji ogrodu lub tarasu. Pionowy kształt kominka zupełnie odmienia wygląd płomieni.