Delivery Country:
Currency:
mapa dealerów
indoor ethanol fireplaces

Wewnętrzne kominki etanolowe

Wewnętrzne kominki na etanol firmy Planika łączą w sobie filozofię ekologii i bezpieczeństwa z technologią jutra. Wszystko w jednym kompaktowym urządzeniu.

Wkłady kominkowe etanolowe

Łatwy montaż

Wyjątkowy i elegancki kominek do wnętrz
Wszystkie nasze wkłady etanolowe bazują na opatentowanej technologii BEV™, która sprawia, że są nie tylko wyjątkowo wydajne, ale są także najbezpieczniejszą opcją wśród kominków etanolowych, gdyż w procesie palenia, paliwo nie ma kontaktu z płomieniem. Są one także najprostszym rozwiązaniem dla miłośników prawdziwego ognia, ponieważ nie potrzebują one podłączenia do komina ani wentylacji. W efekcie koszty instalacji są niskie. Daje to także możliwość posiadania kominka w miejscach, gdzie tradycyjne rozwiązania nie mogą być zastosowane. Dzięki szerokiej ofercie możesz wybrać i dopasować produkt do projektu zabudowy. To ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu możesz cieszyć się prawdziwym, jednak niskoemisyjnym ogniem.

Wkład etanolowy w obudowie

Najłatwiejsze rozwiązanie kominkowe

Kompletne rozwiązania z ogniem na etanol
Zastosowanie kominka w obudowie oznacza najłatwiejszą możliwie instalację. Takie rozwiązanie można zabudować w dowolnej ścianie lub obudować prostą konstrukcją i wykończyć dowolnymi materiałami typu: płyta gipsowa. kamień, drewno, ceramika, itd. – dając wiele możliwości aranżacyjnych.
Kominek etanolowy z obudową, dzięki przełomowej technologii BEV, nie wymaga podłączenia do instalacji kominowych ani zezwoleń na użytkowanie – jest to najlepszy wybór do wnętrz. Dzięki niskoemisyjnemu procesowi spalania roślinnego paliwa, kominki etanolowe mogą być zainstalowane również w miastach objętych restrykcjami antysmogowymi.

Wolnostojący kominek etanolowy

Kominki przenośne

Gotowy do pracy od razu po rozpakowaniu.
Minimalistyczne wzornictwo z maksymalnym efektem – dosłownie bez konieczności montażu. Oto wnętrzowe kominki na etanol są zaprojektowane tak, aby wpisywały się we wnętrza zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne. Dla wszystkich, którzy potrzebują natychmiastowego efektu bez kłopotliwych prac budowlanych. Wystarczy podłączyć do prądu, napełnić bioetanolem i cieszyć się prawdziwym ogniem, z ciepłem bijącym z kominka.

KOMINKI BEV

WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

Pierwsze kominki BEV, które mogą być używane nie tylko w pomieszczeniach, ale również na zewnątrz. Doświadcz najbezpieczniejszego ognia w ogrodzie, patio lub restauracji na świeżym powietrzu i bezproblemowego użytkowania.

Małe biokominki na etanol

Do wnętrz i na zewnątrz

Przenośny kominek na etanol
Lekkie, proste paleniska na etanol, których można używać również na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki niewielkim wymiarom spisuje się doskonale jako ozdoba stołu.