Delivery Country:
Currency:
mapa dealerów

Zewnętrzne kominki etanolowe

Stwórz swój własny projekt przestrzeni zewnętrznej z biokominkami Planika. Są wyjątkowe pod tym względem, że umożliwiają dowolną aranżację, która odpowiada Twoim potrzebom i wizji. Ozdób swoją przestrzeń zewnętrzną naturalnym ogniem.

Dekoracyjny kominek na stół

DO WNĘTRZ I OGRODÓW

Niewielkie przeszklone kominki na etanol są doskonałym uzupełnieniem każdego miejsca spotkań czy to na tarasie, w ogrodzie, czy w salonie. Tworzą wyjątkową atmosferę podczas długich wieczorów. Dzięki niewielkim gabarytom i możliwości przenoszenia nasze małe kominki na etanol są uniwersalne i wygodne w użyciu. Planika przywiązuje szczególną wagę do bezpieczeństwa. W każdym z tych produktów zastosowano opatentowaną technologię Commerce, dzięki której paliwo utrzymane jest wewnątrz i nie rozleje się nawet w przypadku przechylenia, czy wywrócenia kominka. Po napełnieniu palą się przez 5 - 9 godzin.

Stojący kominek etanolowy

NA TARAS I DO OGRODU

Ogrodowe biokominki Planiki dodadzą Twojej przestrzeni zewnętrznej wspaniałej atmosfery i naturalnego światła. Są przenośne, więc można zawsze przestawić je w dogodne dla Ciebie miejsce. Ciesz się naturalnym ogniem, który zbuduje niepowtarzalny, przytulny klimat. Zewnętrzne kominki na etanol nie wydzielają dymu, popiołu ani zapachu. Nie potrzebują żadnego podłączenia. Zapewniają wiele godzin niepowtarzalnego nastroju.