Delivery Country:
Currency:
mapa dealerów

Bioetanol Fanola

Ekologiczne paliwo do kominków na etanol

Fanola to wysokiej jakości paliwo etanolowe przeznaczone do kominków. Do jego produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Spalanie paliwa etanolowego nie tworzy dymu, sadzy ani popiołu, dzięki czemu jego wpływ na środowisko jest neutralny. Planika jest wyłącznym producentem paliwa etanolowego Fanola.

Proces spalania paliwa bioetanolowego nazywamy „czystym”, ponieważ jedynymi jego produktami spalania są ciepło, para wodna i niewielka ilość CO2, która jest następnie wchłaniana przez rośliny w procesie fotosyntezy.

od
300,00 
(Approx. € 64,00)
zawiera VAT
Czas realizacji 3 dni

WYBIERZ POJEMNOŚĆ PALIWA FANOLA

Produkt
ceny od
(zawiera VAT)
bio ethanol fuel Fanola 1000 ml - bioethanol fuel Fanola 12x1L 300,00 
(Approx. € 64,00)
bio ethanol fuel - Fanola bioethanol fuel 5000 ml Fanola 4x5L 385,00 
(Approx. € 82,00)
Produkt
bio ethanol fuel Fanola 1000 ml - bioethanol fuel Fanola 12x1L
ceny od
(zawiera VAT)
300,00 
(Approx. € 64,00)
Produkt
bio ethanol fuel - Fanola bioethanol fuel 5000 ml Fanola 4x5L
ceny od
(zawiera VAT)
385,00 
(Approx. € 82,00)

CZYM JEST PALIWO ETANOLOWE?

Fanola jest biologicznie czystym, ekologicznym paliwem na bazie alkoholu etylowego, który został poddany wielokrotnemu procesowi rektyfikacji. To paliwo etanolowe jest pochodzenia roślinnego – otrzymuje się go w procesie fermentacji cukrów z sezonowych produktów rolnych, takich jak kukurydza, zboża czy buraki. Paliwo bioetanolowe Fanola nie nadaje się do spożycia.

ŁATWE UZUPEŁNIANIE PALIWA

Uzupełnianie paliwa w kominku etanolowym jest niebywale proste. W przypadku mniejszych kominków wystarczy wlać odpowiednią ilość paliwa etanolowego do zbiornika. Większe kominki do wnętrz wyposażone są w automatyczną pompkę, która łączy się z procesorem urządzenia i tankuje odpowiednią ilość bioetanolu. Taki system automatycznego uzupełniania  paliwa eliminuje ryzyko jego rozlania.

bio ethanol fuel Fanola 5l

PALIWO PREMIUM W NOWEJ ODSŁONIE

Planika opracowała nowy standard paliwa bioetanolowego o najwyższej jakości, które zapewnia całkowicie bezemisyjne spalanie. Dedykowane do kominków Planika paliwo Fanola jest gwarancją poprawnego i bezpiecznego funkcjonowania Twojego kominka.

CECHY SZCZEGÓLNE PALIWA FANOLA

CZYSTY PROCES SPALANIA

Podczas procesu spalania bioetanolu nie wydziela się dym ani nieprzyjemny zapach. Jedynymi produktami spalania są ciepło, para wodna i nieznaczna ilość CO2.

OLŚNIEWAJĄCY NATURALNY OGIEŃ

Paliwo etanolowe pozwala cieszyć się magiczną atmosferą migoczących, bursztynowych płomieni – bez niebieskawych i sztucznych refleksów.

ATEST BEZPIECZEŃSTWA ECO FUEL

Certyfikat ten oznacza, że paliwo Fanola przeszło rygorystyczne badanie potwierdzające jego zgodność z normami ekologicznymi Unii Europejskiej. Atest EcoFuel dowodzi najwyższej jakości paliwa bioetanolowego Fanola – pod względem bezpieczeństwa dla ludzi i środowiska.

NAJDŁUŻSZY CZAS PALENIA

Wysokiej jakości paliwo etanolowe Fanola zapewnia bezpieczną pracę automatycznego kominka bioetanolowego. Dzięki temu ogień pali się przez wiele godzin.

ZADAJ PYTANIE
PODAJ NAM SWOJE DANE, ABYŚMY MOGLI SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ