Delivery Country:
Currency:
mapa dealerów
Astro electric fireplace insert Kominek elektryczny
Astro modern electric fireplace insert Elektryczny wkład kominkowy
Astro electric fireplace wall insert Kominek LEDowy
Astro insert electric fireplace Wielobarwny kominek na prąd
modern electric fireplace insert
electric insert fireplace illumination
Remote Wall Switch for Astro electric
modern electric fireplace insert
electric insert fireplace illumination
Remote Wall Switch for Astro electric

ASTRO

Nowoczesny kominek elektryczny

Astro to elektryczny wkład kominkowy wyposażony w najnowocześniejszą technologię 3D LED, która pozwala cieszyć się niezwykle realistycznie wyglądającym płomieniem. Przeznaczony jest do wnętrz, także wszędzie tam, gdzie tradycyjne kominki nie mogą być zastosowane. Doskonale wpisze się w twoje wnętrza, gdyż wykończony jest stalową obudową w kolorze czarnym, a kolor ognia i oświetlenia można zmieniać w dowolnym momencie. Kominek udekorowany został ręcznie wykonanymi polanami z żywicy, barwnymi kryształami, a całość osłonięta została szybami. Ułatwione sterowanie wkładem kominkowym Astro jest możliwe dzięki dotykowemu pilotowi lub panelowi sterowania. Ponadto Astro wyposażony jest w dwustopniowy system grzewczy, dzięki któremu efektywnie podniesiesz temperaturę w pomieszczeniu w chłodniejsze dni.

  • 2-STOPNIOWA FUNKCJA GRZANIA 1500 W & 3000 W
  • 4 POPULARNE SZEROKOŚCI: 850 mm, 1200 mm, 1500 mm, 1800 m
  • STEROWANIE PILOTEM I NAŚCIENNYM PANELEM
  • 3 WARIANTY PRZESZKLONYCH STRON
  • NIE WYMAGA KOMINA
od
11.531,00 
zawiera VAT
Czas realizacji 5 dni
Dostaraczane na palecie

WYBIERZ MODEL ASTRO

Produkt
ceny od
(zawiera VAT)
Astro 850 11.531,00 
Astro 1200 14.945,00 
Astro 1500 16.999,00 
Astro 1800 20.406,00 
Produkt
Astro 850
ceny od
(zawiera VAT)
11.531,00 
Produkt
Astro 1200
ceny od
(zawiera VAT)
14.945,00 
Produkt
Astro 1500
ceny od
(zawiera VAT)
16.999,00 
Produkt
Astro 1800
ceny od
(zawiera VAT)
20.406,00 
DANE TECHNICZNE
Zasilanie
240 V, wtyczka CEE 7/7
2-stopniowa regulacja mocy grzewczej
1500 W & 3000 W
Podłączenie kominowe
Zbędny
Wykończenie
Stal malowana proszkowo na czarno
Materiały
Stal, szkło
Przeznaczenie
Do wnętrz

ASTRO

KOMINEK ELEKTRYCZNY

Kominek elektryczny Astro to idealne rozwiązanie do wnętrz, w których nie ma możliwości zastosowania tradycyjnego paleniska na drewno, a także nie ma instalacji gazowej. Wystarczy podłączyć urządzenie do sieci elektrycznej i Astro jest gotowy do użycia. Instalacja elektrycznego wkładu kominkowego Astro jest szybka, prosta i niskokosztowa.

ŁATWE STEROWANIE

Sterowanie kominkiem jest proste i intuicyjne. Możesz obsługiwać Astro za pomocą dotykowego pilota lub bezprzewodowego naściennego kontrolera.

WIELOSTREFOWE KOLOROWE OŚWIETLENIE

Dostosuj aranżację świetlną i kolorystyczną kominka Astro do swoich aktualnych upodobań. Możesz regulować kolor i natężenie światła w aż 3 odrębnie sterowanych strefach: płomienie, spód paleniska, oświetlenie dekoracyjnego drewna.

TECHNOLOGIA REFLEX

Budowa Astro opiera się na LEDowym systemie oświetleniowym oraz kompozycji pryzm, dzięki którym Astro stwarza wrażenie prawdziwych płomieni. Dzięki zastosowaniu technologii Reflex światło z kominka odbija się w specjalnie barwionej lustrzanej tylnej ścianie, dodając płomieniom głębi i realizmu.

NATURALNY WYGLĄD

Aby zapewnić spektakularne wykończenie paleniska, elektryczny kominek Astro został udekorowany ręcznie wyrabianymi żywicznymi polanami oraz bursztynowymi kryształami.

electric fireplace wall insert Astro

DODAJ CIEPŁA SWYM WNĘTRZOM

Ten elektryczny wkład kominkowy nie tylko w wyjątkowy sposób ozdobi twoje pomieszczenie, ale także ogrzeje je w przyjemny sposób. Astro posiada funkcję grzewczą HeatFlow. Możesz wybrać jeden z dwóch poziomów mocy grzewczej: 1500W lub 3000W. To wydajny sposób na dogrzanie pomieszczenia, w którym znajduje się kominek Astro.

Podświetlane palenisko

Podłoga wkładu kominka elektrycznego jest podświetlana i pełna kolorów. Elektryczne palenisko ozdobione jest nieregularnymi kryształkami ozdobnymi, które częściowo przepuszczają i odbijają światło. To sprawia, że nie tylko ogień wygląda jak prawdziwy, ale także w realistyczny sposób naśladuje jego ruch.

modern electric fireplace insert
fireplace electric insert easy control

PEŁNA I ŁATWA KONTROLA

Przy zakupie Astro, pilot zdalnego sterowania oraz bezprzewodowy naścienny kontroler są dostępne w zestawie. Za ich pomocą można regulować kolor i nasycenie światła oraz tryby ogrzewania.

OŚWIETLENIE POLAN

LEDowie oświetlenie na suficie kominka skierowane jest w dół, dzięki czemu płomień nabiera trójwymiarowy wygląd, oraz podświetla dekoracyjnie polana.
electric fireplaces

KOMINEK ELEKTRYCZNY DOPASOWANY DO CIEBIE

Nie musisz decydować się na jeden wygląd płomieni w twoim wnętrzu. Dzięki nieskończonym wariantom ustawień światła i kolorów, w szybki i bezpieczny sposób możesz dopasować wygląd kominka do designu pomieszczenia i twojego nastroju. Prosta instalacja bez konieczności ingerencji w budynek sprawia, że takie rozwiązanie jest dostępne od ręki.
astro electric

Barwa płomienia

Naturalny bursztynowy odcień? A może żywy turkus? Wybierz kolor ognia, który najlepiej wpisze się w Twoje gusta. Kominek ASTRO oferuje płynną regulację barwy światła aż w 3 strefach urządzenia, co daje nieskończoną liczbę kombinacji.

Zadaj pytanie
Podaj nam swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować