Delivery Country:
Currency:
mapa dealerów
L-Fire log burner fireplace KOMINEK ETANOLOWY Z POLANAMI
eco-firendly fireplace L-Fire in casing WKŁAD ETANOLOWY Z DREWNEM DEKORACYJNYM
eco fireplace L-Fire in casing BIOKOMINEK Z TRADYCYJNYM WYGLĄDEM
L-FIRE IN CASING - Eco Fireplace WKŁAD ETANOLOWY DO KOMINKA

L-Fire

KOMINEK Z POLANAMI

L-Fire to nowoczesny wkład kominkowy na bioetanol, który zastąpi Twój tradycyjny piecyk opalany drewnem. Nasz kominek z polanami jest dla Ciebie najlepszą alternatywą dla kominka tradycyjnego. Wystarczy zamontować go w istniejącym otworze w ścianie. Nie wymaga dodatkowych prac przyłączeniowych – możesz cieszyć się naturalnym ogniem w kilka sekund po zakończeniu montażu. L-Fire to idealny wybór dla miejsc, gdzie piece na drewno są zabronione.

  • Automatyczny palnik na etanol
  • Regulacja płomienia
  • Wbudowany panel sterowania
od
18.210,00 
(Approx. € 3.875,00)
zawiera VAT
Czas realizacji 10 dni
Dostaraczane na palecie
INFORMACJE TECHNICZNE
Pojemność zbiornika paliwa
6,0 L
Maksymalny czas palenia
13 h
Wysokość płomienia
2 poziomy
Rodzaj paliwa
Bioetanol 95 – 96,6%
Komin
Niewymagany
Zasilanie
230V
Wykończenie
Czarny malowany proszkowo
Materiały
Stal, stal ocynkowana, szkło hartowane
GŁÓWNE CECHY

AUTOMATYCZNE PALENISKO NA ETANOL

Automatyczny kominek etanolowy z opatentowaną technologią BEV™ gwarantuje najczystszy proces spalania paliwa – bez dymu, zapachu i popiołu. Płomień powstaje w wyniku spalania oparów etanolu i nie ma bezpośredniego kontaktu z płynnym paliwem. Uzupełnianie także jest automatyczne – pompka komunikuje się z procesorem kominka, by uzupełnić właściwą ilość paliwa prosto do odizolowanego zbiornika.

PROSTY MONTAŻ W ŚCIANIE

Jego niewielkie gabaryty umożliwiają montaż w istniejącej wnęce ściennej po tradycyjnym kominku lub innej zabudowie. Umieszczenie go w istniejącym portalu sprawia, że kominek nadal wygląda klasycznie, jednak obsługa jest znacznie mniej uciążliwa.

L-FIRE Log Burner Fireplace

REGULACJA WYSOKOŚCI PŁOMIENIA

Miej kontrolę nad ogniem. Skorzystaj z wbudowanego panelu sterowania lub pilota. Wybierz tryb ECO, aby cieszyć się płomieniami przed dłuższy czas lub zwiększ jego wysokość, aby zachwycać się pięknem ognia i bardziej efektywnie dogrzewać pomieszczenie, w którym się znajduje.

AUTOMATYCZNY SYSTEM TANKOWANIA

Automatyczna pompka współpracuje z tym urządzeniem, podając niezbędną ilość paliwa. Nie ma niebezpieczeństwa przelania zbiornika ani rozlania paliwa.

L-FIRE Log Burner Fireplace

BEZPRZEWODOWE STEROWANIE

L-Fire z opatentowaną technologią BEV™ jest najbardziej zaawansowanym biokominkiem na rynku. Dzięki pilotowi zdalnego sterowania jego obsługa jest maksymalnie komfortowa. Możesz uruchomić kominek z wygodnej sofy lub nie wstając od stołu podczas posiłku.

Zadaj pytanie
Podaj nam swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować