Delivery Country:
Currency:
mapa dealerów

AUTOMATYCZNY WKŁAD KOMINKOWY NA ETANOL

AUTOMATYCZNY WKŁAD KOMINKOWY NA ETANOL

Senso Burner

AUTOMATYCZNY WKŁAD KOMINKOWY NA ETANOL

Senso Burner to ogień w kompaktowej i wygodnej formie. Ten wkład kominkowych na bioetanol będzie doskonałym zamiennikiem tradycyjnych palenisk, ponieważ nie wytwarza dymu, sadzy ani popiołu. Jest to szczególnie korzystne w przypadku miast i krajów, w których obowiązują ograniczenia dotyczące emisji CO2.

  • 2-STOPNIOWA REGULACJA PŁOMIENIA
  • ZINTEGROWANY PANEL STERUJĄCY
  • AUTOMATYCZNY SYSTEM PALIWA
  • CZUJNIKI BEZPIECZEŃSTWA
od
5.203,00 
zawiera VAT
Czas realizacji 3 dni
INFORMACJE TECHNICZNE
Pojemność zbiornika paliwa
1,3 L
Maksymalny czas palenia
4,5 h
Maksymalna siła grzewcza
2.5 kW
Wysokość płomienia
2 poziomy
Waga
10 kg
Rodzaj paliwa
bioethanol 95 – 96,6%
Komin
Niewymagany
Zasilanie
230V
Wykończenie
Czarny malowany proszkowo
Materiały
Stal, stal ocynkowana, szkło hartowane
Zastosowanie
Tylko do wnętrz

PILOT

Poręczny i minimalistyczny pilot zdalnego sterowania umożliwia rozpalanie ognia w palniku etanolowym i włączanie trybu Eco, aby cieszyć się płomieniem przez dłuższe godziny.
remote controler

CECHY SZCZEGÓLNE

WYDAJNE OGRZEWANIE

W kompaktowym zbiorniku mieści się 1,3 l paliwa na bioetanol, które może zapewnić do 4,5 godziny przyjemnego ciepła.

REGULOWANY POZIOM PŁOMIENIA

W zależności od potrzeb można wybrać jeden z dwóch poziomów ognia; pierwszy poziom pozwoli cieszyć się płomieniem przez dłuższy czas, drugi poziom da mocniejszy i cieplejszy płomień.

ŁATWE UTRZYMANIE

Senso Burner nie wymaga użycia drewna, co oznacza, że nie wydziela dymu, sadzy ani popiołu, dzięki czemu jest łatwy w utrzymaniu.

TECHNOLOGIA BEV

Najbezpieczniejszy sposób spalania paliwa etanolowego. Ciecz jest podgrzewana wewnątrz palnika i zamieniana w palne opary, które są spalane powyżej poziomu palnika. Eliminuje to bezpośredni kontakt cieczy z płomieniem.

TECHNOLOGIA ZEROEMISYJNA

Narastający problem nadmiernej emisji dwutlenku węgla zmusił nas do poszukiwania bardziej ekologicznych rozwiązań w zakresie spalania. Aby zminimalizować szkodliwy wpływ paliw kopalnych na środowisko, wdrożyliśmy technologię Net Zero, która zapewnia ciągły obieg węgla. Wysokiej jakości paliwo Fanola, stosowane w palnikach na bioetanol, produkowane jest z roślin sezonowych, takich jak buraki, pszenica czy ziemniaki. Produkty spalania, takie jak para wodna i nieznaczna ilość CO2, mogą być później wchłonięte przez te same rośliny, z których następnie uzyskuje się etanol. Dzięki temu proces spalania jest najczystszy.

AUTOMATYCZNY SYSTEM NALEWANIA PALIWA

Wszystkie produkty Planika zasilane etanolem są wyposażone w automatyczną pompę, która kontroluje poziom paliwa w zbiorniku. Zastosowanie systemu automatycznego napełniania paliwa zapobiega ryzyku przepełnienia lub rozlania paliwa.
Ask Question
Let us know your details, so that we can contact you back