Delivery Country:
Currency:
mapa dealerów

Piec BEV bez komina

Piec BEV bez komina

Polaris

AUTOMATYCZNY PIEC BEV®

Podkreśl niepowtarzalny styl swojego domu za pomocą kominka Polaris. Łącząc niezrównany design z najnowszą technologią, Polaris jest prawdziwą ozdobą każdego pomieszczenia, przyciągając wzrok i zapewniając komfort.
Kominek wykorzystujący technologię BEV® gwarantuje najczystszy proces spalania na rynku. Kominek wytwarza płomień poprzez spalanie oparów etanolu, eliminując w ten sposób emisję dymu, zapachu czy popiołu. Proces ten jest nie tylko przyjazny dla środowiska, ale także bezpieczny.
Polaris to nie tylko estetyczny element wystroju wnętrza, ale także praktyczne rozwiązanie, które doda ciepła Twojemu domowi. Nasz kominek jest w stanie skutecznie ogrzać pomieszczenie, tworząc przytulną atmosferę i dodając komfortu w chłodniejsze dni. Dzięki Polaris ciepło domowego ogniska jest zawsze w zasięgu ręki, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem chłodniejszych wieczorów, zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

  • Prawdziwy ogień bez komina
  • szkło zamknięte
  • Bez dymu, zapachu i brudu
  • pilot
  • łatwe uzupełnianie
od
13.296,00 
zawiera VAT
Czas realizacji 10 dni
Dostaraczane na palecie
Specyfikacja techniczna
Pojemność zbiornika paliwa
5 L
Maksymalny czas palenia
33 H
Maksymalna moc cieplna
3.5 kW
Minimalna kubatura pomieszczenia
35 m3
Wymiany powietrza
1 objętość pomieszczenia na godzinę
Regulacja wysokości płomienia
2 stopnie
Rodzaj paliwa
Bioetanol 95-96,6%
Komin
nie jest wymagany
Zasilanie
230 V
Wykończenie
Farba czarna proszkowa
Materiały
stal, stal ocynkowana, szkło hartowane
Zastosowanie
wyłącznie do użytku w pomieszczeniach
Waga
36.5 kg
Wymiar (długość/wysokość/szerokość)
400/1262/321 mm

ŁATWY SYSTEM NAPEŁNIANIA

Dla Twojej wygody opracowaliśmy łatwy system tankowania paliwa. System automatycznie dostarcza do kominka wymaganą ilość opału. Gdy zbiornik jest pusty, wystarczy wymienić butlę z paliwem – i to wszystko!

FPiec za szybą

Polaris wyposażony jest w dedykowane, hartowane szkło, które zakrywa i stabilizuje płomień. Trójstronny kominek zapewnia prawdziwie panoramiczny widok na złoty ogień, pozwalając delektować się płomieniem pod każdym kątem. Dodatkowo dla tych, którzy chcą dodać swojemu kominkowi jeszcze więcej autentyczności oferujemy możliwość dołożenia polan. Opcja ta pozwala na stworzenie jeszcze bardziej realistycznego i przytulnego kominka, doskonale współgrającego z każdym wnętrzem.

KONTROLA PŁOMIENIA

Do Polaris dołączony jest pilot, który pozwala na pełną kontrolę nad kominkiem. Z łatwością dostosuj wysokość i intensywność płomienia, siedząc wygodnie na kanapie.

Ask Question
Let us know your details, so that we can contact you back