Delivery Country:
Currency:
mapa dealerów

Kominek BEV do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

Kominek BEV do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

Automatyczny kominek na etanol

CABO BURNER

Automatyczny kominek do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

Nowy wymiar automatycznego kominka na etanol. Dzięki elektronice zamkniętej w wodoszczelnej komorze, Cabo może być używany na zewnątrz , ponieważ jest w pełni odporny na deszcz i wilgoć.

  • Technologia BEV
  • Dedykowane opcje obudowy
  • 6 stopni wysokości płomienia
  • 15 godzin maksymalnego czasu palenia
od
26.015,00 
zawiera VAT
Czas realizacji 10 dni
Dostaraczane na palecie
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Pojemność zbiornika paliwa
10.5 L
Maksymalny czas palenia
15 godzin
Moc cieplna
9.4 kW
Regulacja wysokości płomienia
6 poziomów
Rodzaj paliwa
bioetanol 95-96,6%
Komin
niewymagane
Zasilanie
230 V
Materiały
Stal nierdzewna, stal ocynkowana, szkło hartowane
Zastosowanie
Do użytku zewnętrznego i wewnętrznego
Wymiary (Długość/Wysokość/Głębokość)
1145/596/448mm

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA BEV

Automatyczny palnik z opatentowaną technologią BEV Technology® jest najbardziej zaawansowanym produktem w branży zapewniającym najczystszy proces spalania bez dymu, zapachu i popiołu. Płomień powstaje w wyniku spalania oparów etanolu i nie ma bezpośredniego kontaktu z płynnym paliwem.

ŁATWA INSTALACJA

Cabo Burner jest wkładem, a jego instalacja jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Jest gotowy do zainstalowania w przygotowanej obudowie wykonanej pod specyfikację i indywidualny projekt klienta. Dzięki konstrukcji palnika możliwy jest montaż w dowolnych materiałach stałych, nawet w drewnie!

CECHY SZCZEGÓLNE

ŁATWE NALEWANIE PALIWA

Cabo posiada zintegrowaną pompę ukrytą w swojej dolnej komorze. Nie jest potrzebna żadna dodatkowa pompka. Wystarczy wymienić butelkę z paliwem etanolowym, aby w zaledwie kilka minut cieszyć się doświadczeniem bezpiecznego i prawdziwego płomienia!

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Cabo to pierwszy kominek na etanol z technologią BEV, który może być używany zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dzięki osłonie z hartowanego szkła, płomień jest chroniony przed silnym wiatrem ze wszystkich czterech stron. Już teraz możesz cieszyć się prawdziwym płomieniem i Technologią BEV, kiedy tylko chcesz.

ŁATWA REGULACJA OGNIA

Innowacyjna technologia BEV Technology pozwala sterować Cabo zdalnie za pomocą dołączonego pilota lub dzięki dedykowanej aplikacji FLA4 NET ZERO. Kominek posiada zintegrowany, ukryty panel sterowania, który na bieżąco będzie informował o stanie urządzenia.

6 POZIOMÓW PŁOMIENIA

Korzystaj z całkowitej kontroli nad ogniem. Cabo posiada 6 poziomów wysokości płomienia, dzięki czemu możesz szybko ogrzać pomieszczenie, w którym się znajdujesz i doświadczyć wyjątkowej atmosfery ognia przez wiele godzin. Najniższy poziom płomienia pozwala Ci cieszyć się płomieniem nawet przez 15 godzin. Tymczasem najwyższy poziom płomienia nagrzeje pomieszczenie w zaledwie kilka minut!

Ask Question
Let us know your details, so that we can contact you back