Delivery Country:
Currency:
mapa dealerów
Rio terrace fire pit Palenisko ogrodowe
Rio terrace fireplace Przenośny kominek gazowy
terrace fire pit Rio Naturalne złote płomienie
terrace fireplace Rio Kompaktowy kominek ogrodowy

RIO

Przenośny kominek gazowy do Twojego ogrodu

Rio to kominek ogrodowy zasilany gazem LPG , który nie wymaga dodatkowych przyłączy dzięki czemu jest w pełni przenośni i może zdobić każdy zakątek Twojego ogrodu dostarczając żywy i ciepły ogień aż przez 55 godzin stałego palenia. Konstrukcja kominka została wykonana z trwałych materiałów o wysokiej jakości. Dzięki wykończeniu czarną farbą proszkową został elegancki wygląda i może wpasować się w wiele stylizacji. Całości dopełnia czarny ozdobny granulat wysypany wzdłuż linii ognia, a także szklane panele, które dodatkowo mają za zadanie stabilizować ogień przed podmuchami wiatru.

  • Odporna na warunki atmosferyczne powłoka proszkowa
  • Niewielkie gabaryty
  • Prosta obsługa
  • Zasilanie gazem z butli
  • Akcesoria dodatkowe
od
2.601,00 
zawiera VAT
Czas realizacji 3 dni

WYBIERZ SWÓJ KOMINEK

RIO POSIADA DEDYKOWANY REGULATOR CIŚNIENIA GAZU, W ZALEŻNOŚCI OD KRAJU UŻYTKOWANIA
Produkt
typ regulatora gazu
kraj użytkowania
ceny od
(zawiera VAT)
Rio 37mbar UK Clip-Ontooltip icon UK, IE, FR 2.601,00 
Rio 28mbar A310ietooltip icon IT, GR 2.601,00 
Rio 29mbar DK Clip-Ontooltip icon ES, DK, NO, FI, EE, PT, CY 2.601,00 
Rio 37mbar EU Screw-Ontooltip icon PL, DE, NL, LT, AL, AT, BE, CZ, SK, SI, LV, HR, CH, UA, RS, MK, BiH 2.601,00 
Produkt
Rio
typ regulatora gazu
37mbar UK Clip-On
kraj użytkowania
UK, IE, FR
ceny od
(zawiera VAT)
2.601,00 
Produkt
Rio
typ regulatora gazu
28mbar A310ie
kraj użytkowania
IT, GR
ceny od
(zawiera VAT)
2.601,00 
Produkt
Rio
typ regulatora gazu
29mbar DK Clip-On
kraj użytkowania
ES, DK, NO, FI, EE, PT, CY
ceny od
(zawiera VAT)
2.601,00 
Produkt
Rio
typ regulatora gazu
37mbar EU Screw-On
kraj użytkowania
PL, DE, NL, LT, AL, AT, BE, CZ, SK, SI, LV, HR, CH, UA, RS, MK, BiH
ceny od
(zawiera VAT)
2.601,00 
Prosty i przyjazny dla użytkownika

Montaż

Jeśli uważasz, że montaż kominka gazowego to ciężka praca wymagająca doświadczenia, mamy dla Ciebie świetną wiadomość – Rio to jest najprostszy w montażu kominek ze wszystkich urządzeń tego typu. Może być gotowy do pracy w ciągu kilku minut!

Obsługa

Naciśnij przycisk i obróć pokrętło. Szybko i łatwo. Płomień roznieci się i podtrzyma automatycznie. Używając pokrętła możesz także dowolnie zwiększać lub zmniejszać wielkość płomienia.

terrace fire pit Rio

Bezpieczeństwo

Mimo przystępnej ceny, Rio jest tak samo bezpieczny jak wszystkie produkty Planiki. Specjalny układ termopar gwarantuje, że płomień nigdy nie gaśnie. Jeśli jednak silny wiatr zdoła go zdmuchnąć, Rio automatycznie odetnie dopływ gazu.

Przenośny

Rio został zaprojektowany tak, aby zmieścić się nawet tam, gdzie z pozoru brakuje wolnej przestrzeni. Urządzenie to jest bardzo poręczne dzięki zasilaniu z butli gazowej.

terrace fireplace Rio

KONSTRUKCJA ODPORNA NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE

Kominek gazowy Rio jest przeznaczony do użytku w ogrodzie, na balkonie czy też na przydomowym tarasie, dlatego jego konstrukcja została wykonana z materiałów najlepszej jakości, aby był odporny na działanie czynników zewnętrznych jak wiatr, deszcz czy słońce. Kompaktowa, prostokątna obudowa wykonana jest ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny, dzięki czemu doskonale wpasuje się w każde otoczenie. Taki sposób wykończenia znacznie zwiększa odporność na działanie pogody. Rio radzi sobie z przeciągami i silnym wiatrem dzięki dwóm ekranom, wykonanym ze szkła hartowanego i umieszczonym z obu stron płomienia.
terrace fire pit Rio

TWOJE WŁASNE OGNISKO

Płomień jest zdecydowanie największą zaletą kominka Rio, zatem zadbaliśmy, aby cała reszta pozostała niezwykle dyskretna. Kominki Rio można ustawiać ze sobą w różnych konfiguracjach, aby stworzyć ciepłe miejsce do spędzania chłodniejszych wieczorów.

terrace fireplace Rio

ELASTYCZNE ROZWIĄZANIE

Rio jest najbardziej przyjaznym dla użytkownika kominkiem gazowym na rynku. Łatwy do przeniesienia i aranżacji, szybko stanie się obowiązkowym elementem wystroju Twojej przydomowej strefy relaksu.

PROSTY & WYDAJNY

Jak zadbać o najwyższą niezawodność kominka gazowego? Zachowując prostotę. Oto główna filozofia stojąca za kominkiem Rio. Wszystko, począwszy od stalowej obudowy, a skończywszy na wewnętrznych podzespołach gazowych, wykonano z myślą o trwałości. Dzięki wyjątkowym rozwiązaniom podzespołów wewnętrznych, nasz kominek jest również niezwykle wydajny. Przeznaczony do zasilania z butli gazowej. Spalając paliwo mniejszym płomieniem, jedna butla może starczyć nawet na 55 godzin. To ponad dwa dni!

terrace fireplace Rio
terrace fire pit Rio

DEDYKOWANE AKCESORIA

Zastanawiasz się, gdzie schować butlę na gaz? Pomyśleliśmy o tym i stworzyliśmy pasującą osłonę na butlę, która została wykończona czarnym lakierem proszkowym. Co z wężem od gazu? Mamy również dedykowaną osłonę do niego, oraz czarny, szklany granulat wyprodukowany specjalnie po to, aby dopełnić fantastycznego wyglądu naszego kominka zewnętrznego. Czy nadal obawiasz się, że niekorzystne warunki pogodowe mogą zniszczyć Twój kominek Rio? Dedykowany pokrowiec, dostępny na naszej stronie internetowej, rozwiąże ten problem.

DODATKOWE AKCESORIA

glass cylinder case black
OBUDOWA NA BUTLĘ GAZOWĄ
gas hose
OSŁONA WĘŻA
rio cover
POKROWIEC

Zadaj pytanie
Podaj nam swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować