Delivery Country:
Currency:
mapa dealerów
bio ethanol fire basket Wkład do istniejącego kominka
bio ethanol fire basket Wkład etanolowy do kominka

Basket Fire Logs

Wkład etanolowy do istniejącego kominka

Basket Fire Logs to automatyczny, wolnostojący bio kominek na roślinne paliwo etanolowe. Sprawdzi się w istniejących wnękach tradycyjnych kominków oraz dekoracyjnych portalach kominkowych. Jest to zeroemisyjne rozwiązanie dla wszystkich mieszkających w miastach objętych restrykcjami antysmogowymi, gdzie zabronione jest używanie palenisk na drewno. Basket Fire Logs nie wymaga instalacji – to rozwiązanie typu Plug&Play, które po podłączeniu do prądu jest od razu gotowe do pracy. Kominek wykonany jest z stali ocynkowanej, wykończonej czarną farbą proszkową.

  • Czas palenia maks. 6,5 h
  • 2 wysokości płomienia
  • System automatycznego nalewania paliwa
  • Pilot zdalnego sterowania
  • Opatentowana technologia BEV
od
15.147,00 
zawiera VAT
Czas realizacji 10 dni
Dostaraczane na palecie
DANE TECHNICZNE
Pojemność zbiornika paliwa
1,75 L
Maksymalny czas palenia
6,5 h
Regulacja wysokości płomienia
2-stopniowa
Ciężar
14,5 kg
Rodzaj paliwa
Bioetanol 95–96,6%
Przewód kominowy
Zbędny
Zasilanie
230 V
Wykończenie
Czarny lakier proszkowy
Materiały
Stal, stal ocynkowana, szkło hartowane
Przeznaczenie
Do wnętrz

WYBIERZ BASKET FIRE LOGS

Produkt
ceny od
(zawiera VAT)
fire basket Basket Fire Logs 15.147,00 
Produkt
fire basket Basket Fire Logs
ceny od
(zawiera VAT)
15.147,00 
indoor fire basket

BEZ INSTALACJI

Nie wymaga remontu ani przebudowy pomieszczenia. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, to palenisko na bioetanol można po prostu umieścić w istniejącej wnęce ściennej.
bioethanol fire basket

GOTOWY DO UŻYCIA

Wkład etanolowy do kominków to gotowe do użycia urządzenie. Wystarczy podłączyć je do gniazdka elektrycznego i napełnić etanolem, aby niemal natychmiast cieszyć się naturalnym ogniem.

fire log basket

RUGULACJA WYSOKOŚCI OGNIA

Palenisko na etanol ma 2-stopniową regulację wysokości płomienia oraz pełną kontrolę nad ogniem. W zależności od potrzeb, możesz włączyć tryb Eco, który daje delikatny ogień, lub zwiększyć płomień, aby urządzenie emitowało więcej ciepła.

ŁATWE UZUPEŁNIANIE PALIWA

Aby napełnić zbiornik paliwem należy podłączyć do kominka automatyczną pompkę, która jest elementem zestawu. Komunikuje się ona z kominkiem i dozuje potrzebną ilość biopaliwa do wewnętrznego chłodzonego zbiornika. Technologia ta pozwala wyeliminować ryzyko przepełnienia zbiornika lub rozlania paliwa.
indoor fire basket

CZYSTY I WYDAJNY OGIEŃ

Dzięki naszej opatentowanej technologii BEV®, którą stosujemy w automatycznych wkładach etanolowych, masz gwarancję bezpiecznego i ekologicznego procesu spalania. Płomienie nigdy nie mają bezpośredniego kontaktu z płynnym paliwem, a w czasie pracy kominka wydziela się tylko niewielka ilość dwutlenku węgla i pary wodnej.
indoor bio ethanol fire basket

CIESZ SIĘ NATURALNYM OGNIEM

Basket Fire Logs doskonale zastępuje tradycyjne piece opalane drewnem. Dzięki naszemu palenisku na bioetanol podkreślisz nowoczesny charakter wnętrza i możesz cieszyć się czystym ogniem o naturalnym wyglądzie. Ręcznie wykonane polana z ceramiki oraz żarzące się włókna do złudzenia imitują tradycyjne palenisko na drewno. Możesz uzupełnić urządzenie o ozdobną kratę, dostępną jako akcesorium.

Zadaj pytanie
Podaj nam swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować