Delivery Country:
Currency:
mapa dealerów
Round bioethanol burner Rondo Okrągły wkład kominkowy
RONDO Round bioethanol burner WKŁAD ETANOLOWY W MEBLU
Rondo round bioethanol burner STWÓRZ UNIKALNY STOLIK Z KOMINKIEM

Rondo

OKRĄGŁY WKŁAD ETANOLOWY DO ZABUDOWY

Rondo to wyjątkowy wkład etanolowy do zabudowy. Dzięki niemu w łatwy sposób, możesz stworzyć niepowtarzalny mebel. Wykonany jest z trwałej stali nierdzewnej, odpornej na warunki atmosferyczne oraz wkładu z naszą technologią Commerce. Dzięki niej Rondo jest całkowicie bezpieczny i niezwykle wydajny – może palić się nawet 10 godzin bez przerwy. Nie wymaga żadnych podłączeń, dlatego wystarczy, że umieścisz go w otworze odpowiednich wymiarów i napełnisz paliwem, a już po chwili będziesz cieszyć się pięknem naturalnych płomieni. Wkład Rondo może być używany we wnętrzach, ale także w ogrodzie – klosz ze szkła ceramicznego osłoni ogień przed podmuchami wiatru. Stwórz unikalne miejsce wypoczynku dzięki wykorzystaniu okrągłego wkładu etanolowego Rondo.

  • CZYSTY I WYDAJNY OGIEŃ
  • WYKONANY Z TRWAŁYCH MATERIAŁÓW
  • BEZPIECZNA TECHNOLOGIA COMMERCE
  • SWOBODNA I PROSTA ARANŻACJA OGNIA
od
2.774,00 
zawiera VAT
Czas realizacji 5 dni
Dostaraczane na palecie
DANE TECHNICZNE
Paliwo
bioetanol 86–96,6%
Przewód spalinowy/komin
zbędny
Wykończenie
szczotkowana stal nierdzewna
Materiał
stal nierdzewna, szkło hartowane
Przeznaczenie
wnętrza i ogrody
RONDO - round ethanol burner

PŁOMIENIE W SZKLANEJ OSŁONIE

Trwały, ceramiczny cylinder chroni płomień przed podmuchami powietrza, dzięki czemu jest on zawsze stabilny. Dodatkowo refleksy ognia we szkle, sprawiają, że nabiera od dodatkowego wymiaru i jeszcze piękniej rozświetla wieczory.

round ethanol burner Rondo

ZAMIEŃ STOLIK KAWOWY W KOMINEK

Rondo to cylindryczny wkład, który można wbudować w mebel. Jego projektowi przyświecał świeży pomysł – stworzyć efektowną dekorację z ognia w codziennym otoczeniu. Mebel z wbudowanym kominkiem Rondo sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu.

CZYSTY & WYDAJNY OGIEŃ

Kominek spala bioetanol, ekologiczne źródło energii. Daje ogień o bogatej barwie i nie wydziela dymu. Co ważne, etanol produkowany jest z sezonowych roślin, takich jak zboża czy kukurydza. To łatwo odnawialne źródło energii, który w procesie spalania nie wytwarza szkodliwych substancji.

round fireplace insert Rondo

Zadaj pytanie
Podaj nam swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować