Delivery Country:
Currency:
mapa dealerów
Jar concrete fireplace Nowoczesny kominek betonowy
Jar concrete outdoor fireplace PROJEKT CHRISTOPHE PILLET
Jar outdoor concrete fireplace POŁĄCZENIE OGNIA I DESIGNU
Jar concrete fireplace Kominek w stylu industrialnym

JAR

Betonowy kominek ogrodowy

JAR, dzieło znanego architekta Christophe’a Pilleta, jest przenośnym kominkiem do przestrzeni zewnętrznych. Nasz betonowy kominek zewnętrzny jest zasilany ekologicznym etanolem – nie wydziela zapachu, popiołu ani dymu. Nie wymaga żadnych podłączeń a ogień można rozpalić w kilka chwil. Czysto i łatwo. Stabilna podstawa betonowa wraz ze szklanym, cylindrycznym kloszem zostały zaprojektowane z myślą o unikalnych aranżacjach ogrodów. Jego modny wygląd idealnie wpasuje się w minimalistyczny jak i industrialny, loftowy styl.

  • PROJEKT: CHRISTOPHE PILLET
  • MODNE BETONOWE WYKOŃCZENIE
  • BEZPIECZNE PALENISKO Z TECHNOLOGIĄ COMMERCE
  • WYMIARY 41,0 x 77,2 cm
od
10.264,00 
zawiera VAT
Czas realizacji 5 dni
Dostaraczane na palecie
DANE TECHNICZNE
Pojemność zbiornika paliwa
3 L
Maksymalny czas palenia
7 h
Ciężar
41,5 kg
Rodzaj paliwa
bioetanol 86–96,6%
Komin
zbędny
Materiał
beton, stal nierdzewna, szkło ceramiczne
Przeznaczenie
tarasy, przestrzenie zewnętrzne
modern concrete fireplace outdoor Jar

ŁATWY MONTAŻ

W przeciwieństwie do kominków stacjonarnych, montaż kominka JAR jest prosty i szybki. Po rozpakowaniu kominka możesz go postawić gdziekolwiek zechcesz, ponieważ jest to urządzenie w pełni przenośne. Urządzenie nie wymaga zasilania elektrycznego. Rozpalenie ognia zajmuje dosłownie kilka chwil – wystarczy napełnić palenisko paliwem i zapalić ogień długą zapałką dostarczoną w zestawie.

Jar modern concrete outdoor fireplace

NIEBANALNE WZORNICTWO

Jar o intrygującym wzornictwie posłuży Ci jako efektowna dekoracja tarasu. Nikt nie przejdzie obojętnie obok naszego nowoczesnego kominka betonowego.

EKOLOGICZNY OGIEŃ

Betonowy kominek zewnętrzny jest zasilany ekologicznym paliwem, które produkowane jest z roślin uprawnych – m.in. trzciny cukrowej i kukurydzy. Daje on czyste źródło ciepła – całkowicie wolne od dymu i niebezpiecznych zanieczyszczeń.

modern concrete fireplace Jar
modern concrete fireplace

TECHNOLOGIA COMMERCE

Jar opiera się na technologii Commerce Technology, dzięki czemu ten nowoczesny kominek zewnętrzny nadaje się zarówno do mieszkań, jak i obiektów handlowo-usługowych. Jest doskonałym rozwiązaniem dla hoteli i restauracji. Technologia Commerce eliminuje ryzyko rozlania się paliwa w razie przypadkowego przewrócenia się urządzenia – włókna ceramiczne w palenisku wchłaniają paliwo, uniemożliwiając jego wyciek. Zatem jeśli kominek przewróci się, płomień nie rozleje się poza kominek.

Zadaj pytanie
Podaj nam swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować