Delivery Country:
Currency:
mapa dealerów

Rock Core

WOLNOSTOJĄCY KOMINEK BEV

Rock Core to automatyczny kominek na etanol z technologią BEV w wersji wolnostojącej do wykończenia dowolną obudową o grubości 12mm. Jest to najprostszy sposób na zorganizowanie prawdziwego ognia w pomieszczeniach, ponieważ nie ma potrzeby podłączania go do komina. Płomienie w kominku Rock pochodzą ze spalania oparów etanolu i mogą być sterowane za pomocą pilota i aplikacji mobilnej.

  • TECHNOLOGIA BEV
  • CASING OD COSENTINO
  • WOLNOSTOJĄCY KOMINEK BEV
  • ŁATWA INSTALACJA
od
16.531,00 
zawiera VAT
Czas realizacji 10 dni
Dostaraczane na palecie
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Pojemność zbiornika paliwa
5 L
Maksymalny czas palenia
33 H
Regulacja wysokości płomienia
2 poziomy
Rodzaj paliwa
Bioetanol 95-96,6%
Przewód kominowy
Niewymagany
Zasilanie
230 V
Wykończenie
Czarna powłoka lakiernicza
Materiały
Stal, stal ocynkowana, szkło hartowane
Zastosowanie
Do wnętrz i przestrzeni zewnętrznych

NOWOCZESNY KOMINEK BEV Z PRAWDZIWYM OGNIEM

Aranżacja kominka z prawdziwym ogniem nigdy nie była tak łatwa jak z technologią BEV. Rock to najnowsza generacja automatycznych kominków na etanol, bez ograniczeń projektowych i instalacyjnych. Spalanie w technologii BEV jest neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla, więc można używać kominków Planika nawet w miastach z ograniczeniami ekologicznymi i w budynkach pasywnych. Proces przekształcania płynnego etanolu w parę i jego spalania jest kontrolowany przez mikroprocesor i czujniki bezpieczeństwa.

CECHY SZCZEGÓLNE

100% WYDAJNOŚCI CIEPLNEJ

Kominek z technologią BEV – Rock, nie wymaga podłączenia do komina, dzięki czemu 100% ciepła emitowanego podczas procesu spalania pozostaje w danym pomieszczeniu. W praktyce oznacza to, że np. pomieszczenie o powierzchni 40 m2 może zostać ogrzane nawet o 3-5’C w ciągu jednej godziny!

ZDALNIE STEROWANE PŁOMIENIE

A gdyby tak można było rozpalić kominek bez podchodzenia do niego? Bez usuwania popiołu, układania stosu drewna? Nie wstawaj z kanapy, tylko włącz kominek za pomocą swojego telefonu. Reguluj wysokość płomieni i emitowane ciepło, a potem wyłączaj go, kiedy tylko chcesz. Bez czekania “aż się wypali”. Nowoczesny kominek, który dostosowuje się do Ciebie – nie odwrotnie.

TANKOWANIE W MNIEJ NIŻ MINUTĘ

Gdy skończy się paliwo w kominku Rock, należy otworzyć drzwiczki pod kominkiem, wyciągnąć pusty kanister, odkręcić końcówkę wężyka i podłączyć go do butli z paliwem. Podczas pracy kominek sam dozuje odpowiednią ilość etanolu, aby zamienić go w parę i spalić. To nie może być prostsze. Etanol w 5-litrowych kanistrach można zamówić TUTAJ.

ROCK W GOTOWYCH WYKOŃCZENIACH

Oprócz wersji Core do własnego wykończenia, kominek Rock występuje również w gotowej obudowie DEKTON od Cosentino oraz wykończony płytą Silestone. O ile te wykończenia pasują do wystroju wnętrza, kominek będzie gotowy do użytku nawet godzinę po dostawie.

SZKLANE PANELE

Dedykowany panel wykonany z hartowanego szkła chroni płomień z trzech stron przed bezpośrednim kontaktem i nagłymi podmuchami wiatru. Trójstronny kominek przynosi prawdziwe doświadczenie przytulnej atmosfery.

remote controler

KONTROLA PŁOMIENIA

Steruj ogniem za pomocą dołączonego pilota lub aplikacji mobilnej na smartfonie. Miej kontrolę nad ogniem i skorzystaj z 2-stopniowej regulacji wysokości płomienia.

Ask Question
Let us know your details, so that we can contact you back