Delivery Country:
Currency:
mapa dealerów
Totem Fire column Kominek kolumnowy
Totem outdoor fire column Ekologiczny kominek do wnętrza i ogrodu
Totem patio fire column Przenośny kominek na bioetanol

Totem

Stylowy, zewnętrzny kominek kolumnowy

Totem to kominek kolumnowy przeznaczony na tarasy i do ogrodów. Wyróżnia się eleganckim klasycznym wyglądem. Doskonale wkomponuje się w nowoczesne, otwarte przestrzenie – zarówno przydomowe, jak i obiektów usługowo-handlowych. Totem zasilany jest ekologicznym biopaliwem, a przy maksymalnym napełnieniu zbiornika pali się nawet przez 7 godzin. Zewnętrzny kominek kolumnowy wykonano z wysokiej jakości kamienia syntetycznego, stali nierdzewnej i szkła ceramicznego. Totem jest zasilany ekologicznym bioetanolem, który pali się czysto, bez niepożądanych produktów ubocznych.

  • KLASYCZNE WYKOŃCZENIE
  • TECHNOLOGIA COMMERCE ZAPOBIEGAJĄCA ROZLANIOM
  • DO WNĘTRZ I OGRODÓW
  • WYMIARY 39,5 x 106,6 cm
od
7.688,00 
zawiera VAT
Czas realizacji 5 dni
Dostaraczane na palecie
DANE TECHNICZNE
Pojemność zbiornika paliwa
3 L
Maksymalny czas palenia
7 h
Ciężar:
24,5 kg
Rodzaj paliwa
bioetanol 86–96,6%
Komin
zbędny
Wykończenie
czarny polistone
Materiał
beton, stal nierdzewna, szkło ceramiczne
Przeznaczenie
wnętrza i ogrody
patio fire column Totem

ŁATWY W OBSŁUDZE

Kominek jest przenośny i nie wymaga podłączenia do żadnych instalacji, dzięki czemu łatwo go zamontować i obsługiwać. Kominek można przenosić z miejsca na miejsce, dowolnie zmieniając aranżację. Aby móc cieszyć się prawdziwym ogniem, wystarczy wlać etanol do wnętrza paleniska i rozpalić go zapalniczką.

BEZPIECZNA TECHNOLOGIA

Dzięki technologii Commerce Technology chroniącej przed rozlaniem paliwa, możesz mieć absolutną pewność, że w przypadku przypadkowego przechylenia lub przewrócenia kominka kolumnowego, paliwo nie wyleje się z palnika.

outdoor fire column Totem

ELEGANCKA DEKORACJA

Nasz kominek kolumnowy Totem klimatycznie rozjaśni przestrzeń tarasu czy ogrodu i stworzy elegancką dekorację świetlną. Sprawdzonym rozwiązaniem aranżacyjnym jest także ustawienie kilku Totemów w jednej przestrzeni.

EKOLOGICZNE PALIWO Z ROŚLIN

Nasz zewnętrzny kominek kolumnowy Totem jest zasilany ekologicznym paliwem pochodzenia roślinnego, zatem podczas procesu spalania nie ma dymu, popiołu, sadzy ani szkodliwych substancji. Jedynymi „produktami ubocznymi” są ciepło i niewielka ilość CO2, dosłownie porównywalna z ilością wydychaną przez człowieka.

Zadaj pytanie
Podaj nam swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować