Delivery Country:
Currency:
mapa dealerów

Kominek BEV do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

Kominek BEV do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

Automatyczny kominek na etanol

KOMINEK CABO

Wolnostojący kominek BEV do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

Cabo to automatyczny kominek na etanol z technologią BEV, który pozwala cieszyć się przytulną atmosferą w pomieszczeniach i na zewnątrz. Łączy najwyższe standardy bezpieczeństwa z wyjątkowym designem i wysokiej klasy materiałami dla unikalnego doświadczenia ognia. Ten wolnostojący kominek może być stosowany w pomieszczeniach wewnętrznych, jak również w ogrodach i patiach.

  • Technologia BEV
  • Dedykowane opcje obudowy
  • 6 stopni wysokości płomienia
  • 15 godzin maksymalnego czasu palenia
od
32.374,00 
zawiera VAT
Czas realizacji 15 dni
Dostaraczane na palecie
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Pojemność zbiornika paliwa
10.5 L
Maksymalny czas palenia
15 godzin
Moc cieplna
9.4 kW
Regulacja wysokości płomienia
6 poziomów
Rodzaj paliwa
bioetanol 95-96,6%
Komin
niewymagane
Zasilanie
230 V
Wykończenie
Dekton Daze / Laurent / Kovik, czarna powłoka proszkowa
Materiały
ceramika spiekana, stal nierdzewna, stal ocynkowana, szkło hartowane
Zastosowanie
Do użytku zewnętrznego i wewnętrznego
Wymiary (Długość/Wysokość/Głębokość)
1145/596/448mm

Trzy różne opcje okładzin

Daze
Laurent
Kovik

WYBIERZ SWOJE WYKOŃCZENIE CABO

Produkt
ceny od
(zawiera VAT)
Cabo Kovik 32.374,00 
Cabo Daze 32.952,00 
Cabo Laurent 32.952,00 
Produkt
Cabo Kovik
ceny od
(zawiera VAT)
32.374,00 
Produkt
Cabo Daze
ceny od
(zawiera VAT)
32.952,00 
Produkt
Cabo Laurent
ceny od
(zawiera VAT)
32.952,00 

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA BEV

Technologia Planika BEV (Burning Ethanol Vapours) zapewnia brak bezpośredniego kontaktu pomiędzy płynnym paliwem a płomieniem. Paliwo jest transportowane z wewnętrznego zbiornika do generatora oparów i zapalane tuż nad palnikiem tworząc prawdziwy, złoty płomień. Proces spalania kontrolowany jest przez mikroprocesor oraz liczne czujniki bezpieczeństwa. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad prawdziwym ogniem w Twojej przestrzeni wewnętrznej.

WYSOKIEJ KLASY OBUDOWY

Cabo ma trzy opcje obudowy do wyboru i do idealnego dopasowania do każdego stylu wnętrza od bogatego i luksusowego po nowoczesny i minimalistyczny.

Daze, Laurent i Kovik marki Cosentino to bardzo trwałe materiały wykonane ze spiekanej ceramiki, kwarcu i szkła. Materiał ten jest nie tylko odporny na zarysowania i plamy, ale także wytrzymuje wysokie temperatury i różne warunki pogodowe. Matowe wykończenie dodaje luksusowego akcentu do przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych.

Kovik ma metaliczne wykończenie i niezwykłą, trójwymiarową strukturę, która została zainspirowana powierzchnią księżyca. Kovik wykonany jest z włóknocementu o wysokiej gęstości, który zapewnia trwałość kominka i zapobiega wszelkim zadrapaniom i plamom.

CECHY SZCZEGÓLNE

ŁATWE NALEWANIE PALIWA

Cabo posiada zintegrowaną pompę ukrytą w swojej dolnej komorze. Nie jest potrzebna żadna dodatkowa pompka. Wystarczy wymienić butelkę z paliwem etanolowym, aby w zaledwie kilka minut cieszyć się doświadczeniem bezpiecznego i prawdziwego płomienia!

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Cabo to pierwszy kominek na etanol z technologią BEV, który może być używany zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dzięki osłonie z hartowanego szkła, płomień jest chroniony przed silnym wiatrem ze wszystkich czterech stron. Już teraz możesz cieszyć się prawdziwym płomieniem i Technologią BEV, kiedy tylko chcesz.

ŁATWA REGULACJA OGNIA

Innowacyjna technologia BEV Technology pozwala sterować Cabo zdalnie za pomocą dołączonego pilota lub dzięki dedykowanej aplikacji FLA4 NET ZERO. Kominek posiada zintegrowany, ukryty panel sterowania, który na bieżąco będzie informował o stanie urządzenia.

6 POZIOMÓW PŁOMIENIA

Korzystaj z całkowitej kontroli nad ogniem. Cabo posiada 6 poziomów wysokości płomienia, dzięki czemu możesz szybko ogrzać pomieszczenie, w którym się znajdujesz i doświadczyć wyjątkowej atmosfery ognia przez wiele godzin. Najniższy poziom płomienia pozwala Ci cieszyć się płomieniem nawet przez 15 godzin. Tymczasem najwyższy poziom płomienia nagrzeje pomieszczenie w zaledwie kilka minut!

Ask Question
Let us know your details, so that we can contact you back