planika news

Planika na targach
Maison&Objet w Paryżu

02-06 września 2016

Na początku września 2016 Planika ponownie wykorzystała możliwość przedstawienia swojej unikalnej oferty na międzynarodowych targach wystawienniczych Maison&Objet w Paryżu

fot. @todo

Najnowszymi pozycjami przedstawionymi podczas tej wystawy były Tondo i Faro Commerce. Pochodzące z kolekcji outdoorowej i wykorzystujące organiczne paliwo Fanola kominki doskonale uzupełniają aranżacje zarówno wewnątrz, jak i poza budynkiem. Wykonane z materiałów odpornych na działanie pogody są lekkie i w pełni przenośne, co umożliwia zmianę wystroju w dowolnym momencie, bez wysiłku. Tondo i Faro oddają ciepło prawdziwych płomieni nie generując zapachu, dymu ani popiołu. Dzięki zastosowaniu technologii Commerce, zapobiegającej rozlaniu paliwa, nasze najnowsze kominki stanowią doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy poszukują nowoczesnych i zarazem stylowych propozycji dla swoich przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych.

Ważnym punktem Maison Objet dla Planiki była dalsza promocja naszego najbardziej luksusowego i najinteligentniejszego produktu – Fire Line Automatic. To rozwiązanie łączy najnowocześniejsze technologie i design, nie wymaga obecność żadnych instalacji a możliwość łączenia modułów pozwala na stworzenie nieskończenie długiej linii ognia nawet tam, gdzie wcześniej wydawało się to niemożliwe. W przeciwieństwie do tradycyjnych kominków FLA nie wytwarza zapachu, dymu ani popiołu, pozostawiając wnętrze doskonale czystym. Możliwość zintegrowania z dowolnym systemem Smart Home i obsługi poprzez urządzenia mobilne połączone z WiFi czyni jego obsługę dziecinnie prostą. Wyposażony w system Child Lock i wiele czujników na bieżąco śledzących jego pracę, kominek FLA spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wszystko to czyni Fire Line Automatic unikalnym i pożądanym rozwiązaniem dla nowoczesnych luksusowych wnętrz.

Wydarzenia takie jak Maison&Objet zawsze stanowią doskonałe źródło inspiracji. Dzięki współpracy Haifu i naszego oddanego zespołu, Planika uznaje wrześniowe targi w Paryżu za sukces. Po raz kolejny mieliśmy okazję podzielić się naszą pasją dla designu i technologii które, w połączeniu, dają tak innowacyjny i luksusowy produkt jak kominki Planika.